Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Pecsételő vérzéstől gyengül a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pecsételő vérzéstől gyengül a tabletta védőképessége? 5napig volt menstruációm és 9napig pecsételős vérzésem. Ez az első levelem.

Figyelt kérdés
Valahol azt olvastam, hogy egy nődoki írta, hogy ilyenkor gyengül a védőképesség.Ez tényleg így lenne? Miért?
2011. márc. 6. 10:53
 1/2 anonim válasza:
az anyukám 17éve szed fogamzáagátlót és neki is gyakran előfordul ,hogy 10-12napig pecsételő a vérzése és mondta nekem is,hogy akkor nem célszerű szexelni mert tényleg gyengül a védőképessége de azt is mondta,hogy annak ellenére nála nem gyengült a védőképesség(=
2011. márc. 6. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Azt tudom, hogy ha 3hónap után elfordul a pecsételés, akkor gyengülhet, mert akkor a vérzés azt jelzi, hogy nem megfelelő mennyiségű hormont kapott, de az első 3hónapban nem erről van szó.
2011. márc. 6. 19:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!