Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Abbahagyhatom "csak úgy" a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Abbahagyhatom "csak úgy" a fogamzásgátló tabletta szedését?

Figyelt kérdés
Amíg állandó barátom volt, tablettát szedtem, de mivel nem tervezek jó ideig tartós kapcsolatot, maximum futó kalandokat, olcsóbb megoldás lenne a gumi. Végigszedtem a levelet (a csomagból az utolsót), most abbahagyhatom csak úgy, nem kell semmi különöset csinálnom?
2011. márc. 9. 18:21
 1/5 anonim ***** válasza:
24%
Abbahagyhatod éppen, semmi extrát nem kell tenned. Viszont a helyedben én átgondolnám. Sokkal kényelmesebb azért a gyógyszer, mint a gumi. Arról nem is beszélve, hogy így legalább mindig pontosan tudod mikor jön meg, meddig tart (gondolom én, mert nálam így működik). Én mikor abbahagytam, össze-vissza jött meg, tovább is tartott és görcsölgettem is, pedig gyógyszer alatt soha.
2011. márc. 9. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
24%

Mielőtt abbahagyod a tabit nem akarsz egy futókalandot?:)

Megkérdezhetem hány éves vagy?

2011. márc. 9. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

A következő levelet nem kezded el és kész. Amúgy is jó, ha kicsit pihenteted a szervezeted, bár nem tudom mióta szeded.

Az elsőnek meg: Futó kalandokhoz tabletta? Hát gratulálok:D Nemi betegségekről még nem hallottál soha, ugye?...

2011. márc. 9. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

18:31 - Kényelmesebb persze, meg drágább és veszélyesebb is. Futó kalandokat említettem, te lefeküdnél egy idegennel gumi nélkül? Mert én nem. :)


18:44 - Holnap veszem be az utolsót, úgyhogy erről úgy néz ki, lecsúsztál. :D Egyébként 18 vagyok.


20:40 - Kicsivel több, mint egy éve szedem. De innentől inkább átállnék a gumira, meg ráérek még életem során tabletátt szedegetni, úgy érzem.

Nemi betegségekkel kapcsolatban egyetértek. :)

2011. márc. 9. 22:45
 5/5 anonim ***** válasza:

Futó kalandokat említettem, te lefeküdnél egy idegennel gumi nélkül? Mert én nem. :)


Én meg idegennel nem feküdnék le.

2011. márc. 11. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!