Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehetek terhes abban az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek terhes abban az esetben, hogyha nem szakadt ki a gumi? és semmi a megszokottól eltérő dolog nem történt?

Figyelt kérdés
2011. márc. 10. 17:04
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
tegnap megcsináltam egy tesztet és negatív lett :)
2011. márc. 13. 18:27
 12/12 anonim válasza:

Te nem régen vesztetted el a szüzességed ugye? Mert ha így van akkor figyelembe kell venned, hogy a szex elég nagy változás a testedben. Ez a változás kezdetben megkeverheti annyira a szervezetedet hogy 1-2 hetet késhet, siethet a havid. Sőt, felkészítelek még pár hónapig így is fog maradni valószínűleg. Nem vagyok szakértő, sőt még nő sem, viszont emlékszem hogy barátnőm ugyanígy járt miután elvesztette, végigkérdeztünk mindenkit aki már tapasztaltabb ilyen téren és több pár is mondta, hogy megesik a szüzesség elvesztése utáni fél évben-évben. Elvileg agresszívabb szexnél is felléphet ilyesmi az orgazmus erősségétől, számától függően.

Én azt mondanám hogy ez lehet most nálad is. Viszont a szex... egy élvezetes szerencsejáték amin a 99,99%-ra voksolsz... nőgyógyászt meglátogatni ilyen késések esetén mindig jó ötlet. Amekkora a tét sosem lehetsz elég óvatos.

2011. márc. 19. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!