Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mire utal, hogy nem akar...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire utal, hogy nem akar belém élvezni?

Figyelt kérdés

Nemrég óta szedek fogamzásgátlót,már hat.

A barátom nem akar belém élvezni,kiveszi amikor érzi,hogy elmenne.Én hiába mondtam neki,hogy nyugodtan lehet,hiszen azért szedem,de erre azt válaszolta,hogy nekem akar jót,hogy utána ne kelljen evvel foglalkoznom,hogy megtöröljem stb...

Ez mire utal,hogy így gondolkozik?

Azt mondja,ettől függetlenül szedjem a gyógyszert,mert jó gumi nélkül,és biztos lesz olyan,hogy nem tudja kivenni időben,de,hogy őt nem zavarja,hogy kivegye elöbb...


2011. márc. 11. 11:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
79%
Nem akkarja, hogy terhes Legyél!!
2011. márc. 11. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
68%
örüjjél neki, legalább törődik avval, hogy ne keljen fizetnie a gyerektartást, ha véletlenül elfelejted bevenni a gyógyszert:P mellesleg nem 100%os a fogamzásgátló SEM.
2011. márc. 11. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Nem azért veszi ki előbb,mert nem akar gyereket!

Szedem rendesen a gyógyszert,és igen,a fogamzásgátló nagyon biztonságos,ha a szabály alapján szedik!

Elhiszem,hogy azért nem akar belém élvezni,hogy ne kelljen utána wc-re menni stb...,de ez mire utalhat?:)

2011. márc. 11. 11:35
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
valószínű fél tőle,h terhes leszel
2011. márc. 11. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
ez hülyeség...biztos csak fél a gyerektől. Egyéb oka biztos nincs, teljesen abszurd, hogy valaki pusztán azért nem élvez beléd, mert jót akar neked xD...
2011. márc. 11. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
95%
semmire nem utal... azért teszi, amit mondott. ennyi
2011. márc. 11. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
93%
Ökörség az egész. Van olyan is, hogy kint szeret elélvezni, mert úgy érzi jobbnak. Én pl. ilyen vagyok.
2011. márc. 11. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
84%

lehet h inkább jobban szeret rád élvezni. sztem használjátok ki, mehet az arcra, hasra, popsira élvezés... nem kell mindenből problémát csinálni.

de amúgy sztem is tudat alatt attól fél h terhes leszel, max magának sem akarja bevallani.

2011. márc. 11. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 JulesM111 ***** válasza:
75%
Mert nem rég óta szeded, párodnak van esze, el kell telni egy kis időnek mikor a bogyó megfelelően hat, és lehet beléd élvezni.
2011. márc. 11. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Jajj,hagyjál már evvel a páromnak van esze dologgal..

ilyen hülyeséget!

Tisztában vagyok avval mikortól hat a fogamzásgátló!

2011. márc. 11. 15:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!