Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Melyikek a legalacsonyabb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyikek a legalacsonyabb hormontartalmu f. tabletták? (aki ilyet szed és nem hízott meg töle írjon

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy féléve szedek Jangee-t és bizony híztam töle,pedig ez a gyógyszer is az alacsony hormontartalmuak közé tartozik ha jól tudom.Nem igaz az a tény hogy fogamzásgátló önmagában nem okoz hízást csak nagyobb étvágyat,mert én egyáltalán nem eszem sokat, mozogni is szoktam rendszeresen! mégis jönnek a plussz kilók..arra gondoltam leváltom a jangeet egy alacsonyabb hormontartalmura,próba-szerencse.

egy jó alakját sírató lány


2011. márc. 13. 00:06
 1/6 anonim ***** válasza:
tán az orvosoddal kéne megbeszélni
2011. márc. 13. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem nem a hormontartalomtól függ a hízás... Magától a gyógyszertől függ, hogy reagál a szervezeted. Én is azt javasolnám, hogy beszéld meg a nőgyógyászoddal, és esetleg válts másik tablettára. Én pl. 2,5 éve Lindynette-t szedek, egyáltalán nem híztam tőle, semmi mellékhatása nem lett, csak kicsit nőttek a melleim. Hatóanyagai: 75 mikrogramm gesztodén és 20 mikrogramm etinilösztradiol tablettánként.

20/L

2011. márc. 13. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem beszélj az orvosoddal, hogy emiatt aggódj, esetleg kérj hormonszint ellenőrzést, abból kiderül, hogy tényleg ez-e a ludas. Lehet, hogy a pajzsmirigyeddel van gond, az is okozhat hízást pl.


Amúgy én szedtem alacsonyabb és magasabb hormontartalmút is, de egyiktől se híztam, azok a típusú tabletták, amiktől hízik az ember 10-ser annyi hormont tartalmaztak, mint ma a legmagasabb hormontartalmú.


És még valami, de ezért utálni fogsz: olyan nincs, hogy valaki úgy hízzon, hogy kevesebb energiát (kalóriát) visz be, mint amennyit eléget... Ha van is hormonproblémád, akkor legfeljebb lassabb az anyagcseréd és több rakódik rád, de alapvetően mindenképpen többet eszel, mint amennyire szükséged van (még ha szerinted az nem is sok)

2011. márc. 13. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én lyndinette 20-at szedtem és ennél alacsonyabb hormontartalmú NINCS egyelőre a gyógyszerpiacon, mégis híztam tőle 10 kilót. Ha azt írom, hogy nem híztam tőle, akkor ezt kérnéd? Nem értem a logikádat, bocs... attól, hogy alacsonyabb hormontartalmút szedsz, nem garancia, hogy nem fogsz hízni, mindenkire másképp hatnak a mesterséges hormonok. Nekem pl egy jóval magasabb hormontartalmú vált be.
2011. márc. 13. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem csak attól függ, hogy mekkora a hormontartalma. Manapság az összes piacon lévő szerre az mondható, hogy alacsony hormontartalmú.

De ha hízásra hajlamos vagy, közel sem biztos, hogy másik tabi jobb lesz.

2011. márc. 13. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Yasminelle
2011. márc. 13. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!