Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Megcsináltam a 7 napos szünete...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsináltam a 7 napos szünetet, közben megjött, majd mikor újból elkezdtem szedni a tablettát elmúlt a vérzésem. Nem véreztem másfél hétig, majd újból elkezdtem először pecsétesen vérezni, majd normálisan és most újból pecsétesen. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Most megfog jönni jövő7en is? Egyáltalán véd így a tablettta? vagy ez baj? Esetleg hagyjam abba a szedését?

A menstruációm első napján elkezdtem szedni a tabit.Végig volt utána is pecsételő vérzésem.Megcsináltam a 7 napos szünetet, közben megjött, majd mikor újból elkezdtem szedni a tablettát elmúlt a vérzésem.Nem véreztem olyan jó másfél hétig, majd újból elkezdtem először pecsétesen vérezni, majd normálisan megjött és most újból pecsétesen vérzek.A második levélből még van 5 szem.Most megfog jönni jövő7en is?Egyáltalán véd így a tablettta?vagy ez baj?Esetleg haggyam abba a szedését?Előre is köszönöm a válaszokat:)Előre is köszönöm a válaszokat:)


2008. febr. 6. 19:01
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
A tabletta elkezdésekor felléphet némi kis problématosság, de úgy vélem, hogy a tied azért már nem egészen szokványos. Érdemes lenne elmenni dokihoz. Ő esetleg felír egy másik fajta fogamzásgátlótablettát, mert úgy néz ki, ez nem igazán a legmegfelelőbb számodra.
2008. febr. 6. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!