Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mennyi idő alatt jönnek ki a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő alatt jönnek ki a fogamzásgátló mellékhatásai?

Figyelt kérdés
8 napja szedem a symiciát, eddig igazából semmi furát nem vettem észre. Talán kicsit érzékenyebb a cicim. Ilyen hízás, fejfájás, hüvelyszárazság, libidócsökkenés stb mennyi idő elteltével jelentkezhet?
2011. márc. 22. 23:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet hogy nálad soha semmi mellékhatás nem fog jelentkezni. Lehet, hogy hónapok kellenek, hogy bármit is észrevegyél belőle(hízás, vizesedés, stb). Lehet, hogy már holnap jelentkezik valami furcsaság.
2011. márc. 23. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez tényleg egyénfüggő. Arra vigyázz, hogy nagyon kellemetlen szövődményeket, mellékhatásokat produkálhat a mellráktól a visszerességen és a visszatérő hüvelygombán át, egészen a meddőségig. :S
2011. márc. 23. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Nálam 4-5 hónap után kezdett eldurvulni a helyzet: visszatérő gombás fertőzések, folyamatos mellfájdalom, elviselhetetlen hangulatingadozás és vérzészavarok (volt, h megjött 3 hétre és 11 napig megvolt, meg hasonlók..és nem egy fogamzásgátlót próbáltam. Mindegyik durva volt. SZóval ennyit erről..Nem tudom, melyik férfi lenne hajlandó szedni..)
2011. márc. 25. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!