Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha abbahagyom a gyógyszert...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha abbahagyom a gyógyszert meddig kell várni h teljesen belevessük magunkat a babagyártásba?

Figyelt kérdés
2011. márc. 23. 18:09
 1/10 anonim ***** válasza:
Nincs rajta a gyógyszer papírján?
2011. márc. 23. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Gyógyszertől függ, így a nődokidat kérdezd, aki felírta a biztos válasz érdekében :)
2011. márc. 23. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
45%
lehet rögtön próbalkozni.. hiszen ugy is teherbe lehet esni, h kihagysz 1 tabit szal mindegy.. hany evesek vagytok? csak kivancsisag.. :)
2011. márc. 23. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
32 a párom 38 éves tehát ideje már :)
2011. márc. 23. 18:42
 5/10 anonim ***** válasza:
45%
ja, értem.. sztem nyugodtan probalkozhattok.. nem baj ha nem sikerul elsore :) végre nem vmi tizenéves hisztizik h nem esik teherbe, jajj és miert..
2011. márc. 23. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
62%

én 9évig szedtem,tavaly szeptemberben hagytam abba és a doki azt mondta hogy nem kell várni.,lehet próbálkozni!mi azonnal próbálkoztunk.az eredmény itt van a pocakomban!!:-)

15hkm

2011. márc. 23. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Gratulálok!!!!! Remélem lesz nekem is nemsokára. :) Habár egy kicsit félek, erre a mai világra gyereket szülni. Annyi mindent hallani, meg ezek a megszorítások! :(
2011. márc. 23. 19:03
 8/10 anonim ***** válasza:

Az én orvosom 3 hónapot javasol. Egyébként ha hamarabb teherbe esel, akkor sem lesz baja a babának, csak érdemes kivárni a 3 hónapot.

Addig pedig nem árt magzatvédő vitamint szedni.

2011. márc. 23. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
rosszabb körülmények között is szültek már gyerekeket :) nalunk 10 évig háború volt, mégis szulettek gyerekek..
2011. márc. 23. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Elvileg három hónapot mondanak, azért hogy egyrészt visszarendeződjön picit a ciklusod (tehát könnyebb legyen kiszámolni a magzat korát). :) Meg ugye 30 nappal a próbálkozás előtt érdemes elkezdeni a terhesvitamint. :)

Én január végén hagytam abba a tabit, szintén babaprojekt miatt, mi megvárjuk, hogy leteljen a három hónap :)


25/N

2011. márc. 24. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!