Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Elképzelhető, hogy a fogamzásg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elképzelhető, hogy a fogamzásgátló tabletta miatt nem nedvesedik rendesen a barátnőm?

Figyelt kérdés
Mielőtt elkezdte szedni, nem volt gond, de azóta a nedvessége nem olyan bő és "csúszós". A tablettáról nem szeretnénk leállni, de tudnátok egy olyan fajtát javasolni, ami nem okoz ilyen problémát? Elsősorban lányok válaszát várom!
2011. márc. 26. 11:29
 1/6 anonim ***** válasza:

Yasminelle. Kis hormontartalmú, vízhajtó hatású, tehát nem hizlal, sőt fogyhatsz is. Szebb lett tőle a bőröm is, és nem csökkent a libidóm. Tökéletes tabletta. Amúgy ez a legutolsó generációs tabletta, szóval mindenkinek ajánlom.


18/L

2011. márc. 26. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Igen, elképzelhető, hogy a tabletta okozza a gondot, és elsősorban egyéni érzékenység kérdése, hogy kinél mit okoz.

A nőgyógyász tud neki másikat javasolni, mi nem tudhatjuk, melyik lesz a jó. Azért, mert nekem vagy másnak bevált az X tabletta, lehet hogy neki nem lesz jó, vagy a másiknál a nedvesedés OK, csak lecsökken a nemi vágy, esetleg hízni kezd.

Minden fogamzásgátlónak van valamilyen mellékhatása, erre azért készüljetek fel.

Még "olcsón megúsztátok", ennél cifrábbakat is okozhatna.


Ha amúgy bevált, szerintem inkább ruházzatok be síkosítóra.

2011. márc. 26. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen, nekem is ez a gondom, viszont nekem már a libidóm is 0... Én most symiciát szedek, de váltok jangee-ra, ha érdekel majd leírom mennyire vált be.
2011. márc. 26. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Azt megköszönném! :) És köszönöm az eddigi hozzászólásokat is!
2011. márc. 26. 11:51
 5/6 anonim ***** válasza:
Valószínűleg a tabletta okozza a problémát, a fogamzásgátló szedő nők nagy hányadánál előfordul ez a mellékhatás a libidócsökkenéssel karöltve. Vagy leteszi a gyógyszert vagy vesztek síkosítót.
2011. márc. 26. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Sajnos nalam is ez volt a gond. Sot en allandoan gombas fertozessel szenvedtem, ez is a tabletta miatt volt. Miota abbahagytam kb. 4 eve, nem volt ilyen gondom. Azelott 2 havonta jartam nodokihoz gomba miatt. El is bogtem magam emiatt, mert azt hittem a doki majd biztos azt gondolja hogy osszefekszek fuvel-faval, pedig akkoriban meg pasim sem volt, nem szexeltem! :( De sajnos tinikorban jobb szedni es szenvedni a mellekhatasoktol, mint teherbe esni. :( Most mar 1 gyerekkel a hatam mogott 26evesen tudom, hogy tobbet nem fogok bogyot szedni, de ha tizeneves lennek, akkor /ha nincs egeszsegugyi dolog, ami ellene szolna, pl. veralvadasi problemak stb/ mindenkeppen szednem.
2011. márc. 27. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!