Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Nagy a valószinűsége, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy a valószinűsége, hogy terhes lehetek?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy nem kellett volna! A barátommal kb. két hete kiprobáltuk milyen gumi nélkül.. Még a legelején bedugta kétszer ugy, hogy előtte letöröltük nehogy legyen rajta valami..Ezen a héten csütörtökön vagy pénteken kellett volna megjönnie de eddig még semmi..Náha fáj a hasam alul.. Meg mostanában sokat idegeskedtem a suli miatt meg most ezért. Kiváncsi vagyok mit gondoltok erről!? Nomális válaszokat várok! köszönöm!
2011. márc. 26. 13:47
 1/5 anonim ***** válasza:

elég kicsi a valószínűsége, az, hogy fáj az alhasad azt jelzi, hogy meg fog jönni, a stressztől meg igenis késhet

de azért nem kellene ezzel kísérletezgetni, mert ennyitől is teherbe lehet esni! lehet, h kicsi az esélye, de ha mégis sikerül, akkor benne vagytok a kakiban

2011. márc. 26. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Szia!

Vegyél egy terhességi tesztet,és megtudod :)

2011. márc. 26. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Az első válaszolónak: Az biztos, hogy nem kisérletezünk soha többet!!


A második válaszolonak: Még várok pár napot és a addig se jön meg akkor veszünk!

2011. márc. 26. 14:00
 4/5 anonim ***** válasza:

Attól, hogy letörölte, még maradhatott rajta sperma, na meg ott van az előváladék ugye.

Szóval lehetsz is, de lehet, hogy nem.


Védekezzetek felelősségteljesen, és akkor nem kell később aggódni.

2011. márc. 26. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem lett semmi gond...:)
2011. márc. 27. 15:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!