Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Segítség! Elszakadt az óvszer!?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítség! Elszakadt az óvszer!?

Figyelt kérdés

15/F vagyok. barátnőm 16/L.

tegnap, 22:00kor (2 órával ezelőtt) szeretkeztünk, és elszakadt az óvszer. Ezt már csak akkor vettünk észre, miután elmentem benne.

72 órás tablettát hol árulnak?

fel kell íratni?

nekünk, szülői beleegyezés nélkül kiadják(felírja a nőgyógyász?)?

barátnőm teljesen ki van akadva, meg is értem, kérlek segítsetek..


2011. márc. 27. 00:07
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
0%
Lödd le magad:D
2011. márc. 27. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

én ezt nem viccelném el..

aki tud, légyszives segítsen..

mert barátnőm terhes lesz, akkor felakasztja magát.. én nem tudok mindig ott lenni vele..

2011. márc. 27. 00:11
 3/19 anonim ***** válasza:
Elmegy szépen a barátnőd nőgyógyászhoz,és felíratja. Nem kell hozzá szülői beleegyezés. Elmentek utána a gyógyszertárba,megkérdezitek,mennyibe kerül,amit felírtak(5000 ft körül-felett lesz,készüljetek fel..) és megveszitek.
2011. márc. 27. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

A pénz nem akadály... én nekem bármennyit meg ér barátnőm..

akkor nőgyógyász írja fel? nem tudod esetleg, hogy vasárnap van-e nőgyógyász?

köszönöm a válaszod!

2011. márc. 27. 00:14
 5/19 anonim ***** válasza:
Váó..ha vasárnap nincs hétfőn lesz.Bár mondjuk minél korábban veszi be annál nagyobb az esélye hogy hat.
2011. márc. 27. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Na amit ilyenkor tenni kell:


1.Megnyugodni

2.Google ba beírni, hogy sürgősségi fogamzásgátló (ambulancia), ilyenkor kidob csomó helyet, ahol azonnal fel tudnak neki írni gyógyszert, de szerintem ha bemegy a legközelebbi kórházba fog egy nővért és megkéri, hogy szóljon egy orvosnak, hogy írjon egy tabira receptet tuti megteszi. Nem kell aggódni a korotok miatt, felírja a doki.

3.A lehető leggyorsabban megvenni és bevenni a gyógyszert. Van pár olyan, ami hatásosabb, ha korábban veszi be, szóval jobb gyorsan túlesni rajta.

4. Miután bevette figyelni rá, hogy még véletlenül se jöjjön ki, tehát ne hányja ki, ne legyen súlyos hasmenése.

5.Ismételten megnyugodni, a 72 órás tabletták eléggé biztosak, tehát ilyenkor már nem kell aggódni. Van olyan, amelyiktől hamarabb fog megjönni, de van olyan is, ami nem befolyásolja a mensit. Utána lehetséges, hogy fel fog borulni a ciklusa, de ez természetes, mivel egy rakás hormont tartalmaz.

2011. márc. 27. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
0%
úgy tudom nem kell nőgyógyász se, kaptok gyógyszertárban is....és sztem van vasárnap is..
2011. márc. 27. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat!

nagy valószínűséggel elmondja az anyukájának, és nőgyógyászhoz mennek..

de mondom neki, hogy nem muszáj nőgyógyász!

köszönöm még egyszer!

2011. márc. 27. 00:23
 9/19 anonim ***** válasza:
19%
Sztem hülye 5let volt ezaz egész már bocs!
2011. márc. 27. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

blaze,

mi volt a hülye ötlet? hogy szeretkeztünk?

ugyan mért lett volna az?

2011. márc. 27. 00:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!