Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Milyen következménye lehet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Maziii kérdése:

Milyen következménye lehet annak, ha hirtelen abbahagyom a Lindynette 20 fog. Gátló szedését?

Figyelt kérdés
Köszi a válaszokat!
2011. ápr. 2. 08:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Mit értesz az alatt, hogy hirtelen? Egy levél közepén? Szerintem mindenhogy megbolondul egy kicsit a szervezet, idő kell mig visszaáll a normális rendbe. Az abbahagyás után ugye meg fog jönni,de szerintem semmi komoly következménye nincs. De ha teheted akkor szedd be a már megkezdett levelet, és amikor megjön ne kezdj újat szedni. Én így csináltam, semmi bajom nem volt tőle, csak a menzeszemnek kellett idő mire beállt.
2011. ápr. 2. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Csak levél végén szabad abbahagyni, kivéve, ha nagyon súlyos mellékhatásokat tapasztalsz

.

2011. ápr. 2. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

én hagytam már levél közepén abba foggátlót- graciallt- nem lett bajom, megjött 2 nap múlva és kész.

(3 algopyrin sem mulasztotta el a fejfájást és 2 hétig minden nap délután 4-től érkezett pontban, hányásig menő rosszullétem volt- persze ez utóbbi sem segített, ha ilyened van hagyd abba, csak a védekezésre figyelj! 3-4 napig életképesek bent a spermiumok..

2011. ápr. 2. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 csakadani válasza:

No azért az nem ilyen egyszerű leteszem aztán kész,kérek mindenkit ilyet ne tanácsoljanak,hacsak nem ismerik a kérdés írójának pontos kórképét,és betegségeit Nagyapájáig visszamenőleg.

Igaz,hogy e gyógyszer már szinte minden sarkon kapható,mégis veszélyes!!!

Epilepsziát is okozhat...Persze sok embernek kutya baja nem lesz,de azért jó ha min.a háziorvoshoz elmész.Két dolg miatt is az egyik e gyógyszernek a hatóanyaga mikrogramba is alig mérhető(mármint a rendes patikai verzió),de a kérdező nem írta,le a forrást ill azt,hogy orvos által kiírt dózist szed e vagy pedig.Amolyan vegyünk egy adagot csak jó lesz..

Fontoss az orvos,mint elöttem írták "semmi baj nem lett"

Igen neki nem ,de kérdés esetleg szed e valamiféle antiepilptikumot,stb..Mert nagy a veszélye a G.M.-nek(grand m..)Nagyrohamnak..Akkor fontos tényező a súly is mível könnyen kaphat eselegeen trmbozist(sok minden befolyásolhat)Én javaslom az orvosi felügyeletett nagyon,Orvos max 1-2 óra,de egy komolyab roham,jobb esetbe a nyelved leharapása,(ha szerncséd van nem a véredtől fulladsz meg)És még sorolhatnám az elrettentő dolgokat!Az nem kiinduló pont,hogy másnak semmi baja nm lett...

2011. ápr. 15. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!