Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Milyen hatással lehet egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen hatással lehet egy 15-16 éves lányra? 72 órás tabletta. Normális válaszokat légyszi mert fontos.

Figyelt kérdés

Hali!



A hétvégén a barátnőmmel eggyülét közbe kiszakadt az óvszer és én beleélveztem...kb 1 percel előtte néztem meg az óvszer semmi gáz nem volt vele és mégis kiszakadt pont a végén..pedig az már akkor a2. óvszer volt. na mind1 rögtön korház ismerős feliratta neki a tablettát bevette és ennyi. hosszútávon milyen hatásai lehetnek? mennyire biztos a hatása? és fogamzásgátlót mikor érdemes feliratni neki a tabletta után ?



17/F


2011. ápr. 2. 23:08
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Ezeket mért nem a dokitól kérdeztétek meg?Ő adta volna a legértelmesebb válaszokat.
2011. ápr. 2. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Nem volt már akkor szakrendelés és ismerős álltal lett feliratva.
2011. ápr. 2. 23:14
 3/16 Moszuke ***** válasza:

én várnék egy hónapot mindenféle hormon dologgal.

magyarul a fogamzásgátlóval és újabb 72es tabit se kéne. (tudom-tudom véletlen volt meg minden)

2011. ápr. 2. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
0%

barátnőm is használt ilyet pár hónapja. semmi para nemlesz. évente olyan 4-6ot kockázatmentesen be lehet szedni. nem engedi beágyazódni a kis spermát és kész.

ne idegeskedj már ennyit, olyan vagy mint egy hisztis p*csa!

2011. ápr. 2. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Hosszú távú hatása max akkor lehet, ha hajlamos a lány trombozisra, vagy leiden mutációja van,(amit vizsgálat nélkül nem feltétlenül lehet tudni), és miután bevette a 72 órásat lett valami baja, más biztos nincs, legalábbis szerintem.


Elvileg 100%osnak kell lennie a 72órásnak, ha időben bevette a csaj.


Fogamzásgátlót bármikor felíratható, a menzesz első napjától kell szedni, úgy alakul ki leghamarabb a védettség.

2011. ápr. 2. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Amúgy az orvos magasról leszarja, nekem azt mondta nézzél utána neten! ennyit erről
2011. ápr. 2. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

természetes hogy véletlen volt.és azért is a 2. volt mert így biztonságosabbnak gondoltam. de amint megtörtént a dolog rögtön is mentünk be szóval szerintem egy óra nem telt el és már be is vette.jah és jövőhéten kéne hogy megjöjjön neki a havi szóval olyan 20-21 napon volt és ismerős szülészorvos aztmondta hogy ilyenkor még annyi esély sincs de azért a tablettát vegye be.



okéoké köszönöm. de azért mégse akarom még véletlense teherbe ejteni...az meg hogy nem szedhet egyenlőre fogamzásgátlót nem rajta múlik.csak otthon nem engedik.

esetleg akkor tudsz róla írni hogy volt e valami mellékhatása?

2011. ápr. 2. 23:22
 8/16 anonim ***** válasza:

Nem tudod hany eves pontosan a baratnod? :O Csak vicc...


Amugy nemtudok a kerdesedre valszolni. En is akartam egy hasonlo kerdest kerdezni, ha mar megtortent a baj es a lany bevette a 72 oras tabit akkor azon a 72 oran belul meg lehet probalni gumi nelkul is a szexet?

2011. ápr. 3. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
azt csak úgy álltalánosságba kérdeztem. amúgy 15 éves.
2011. ápr. 3. 12:28
 10/16 anonim válasza:
ám nem lehet, hogy mikor felhejezted a gumit akkor a sperma zacsi tele volt levegővel és azért pukkadt el a végén?
2011. ápr. 3. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!