Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Kestem a gyogyszervevessel 11...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gotenkz kérdése:

Kestem a gyogyszervevessel 11 orat, szobajohet a terhesseg?

Figyelt kérdés
A hatodik tablettat 11 ora kesessel vettem be es bevettem meg egyet a biztonsag kedveert.Az azelotti nap egyuttvoltam a baratommal, es aznap bevettem idoben a tablettat.A tablettat szedem egy fel eve. Megtortenhet az hogy teherbe essek? Yasmin-t szedek.
2011. ápr. 3. 20:05
 1/7 anonim ***** válasza:

Le van írva a betegtájékoztatóba, hogy az elfelejtett bogyót 12 órán belül pótolni kell, de semmiképp sem duplázni! és a következőt pedig normális időben bevenni/ folytatni.

Miért nem lehet elolvasni?

2011. ápr. 3. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De a dupla adag okozhat negativ hatasokat ? A betegtajekoztato veletlenul eldobodott maskepp az lett volna az elso lepesem a problema megoldasaert.
2011. ápr. 3. 20:29
 3/7 anonim ***** válasza:

"Gyógyszervevéssel, eldobódott"

Bakker, ez komoly!

Igen, lehet következménye a duplázásnak!

Ikreid lesznek...

:D

2011. ápr. 3. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
nem gondolom, hogy baj lenne, de basszus.... Én ha beveszek egy gyógyszert, BÁRMILYET, első dolgom, hogy elolvasom a betegtájékoztatót!
2011. ápr. 3. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ja, és lassan egy éve nem szedem, mégis fejből tudom, hogy kell szedni. Ne legyél ilyen felszínes ilyen fontos dolgokban.
2011. ápr. 3. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Veletlenul dobodott el. Eddig nemvoltak komplikaciok es csak most fel eve olvastam el egyszer.
2011. ápr. 3. 20:55
 7/7 anonim ***** válasza:
A betegtájékoztatók fent vannak a neten.
2011. ápr. 3. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!