Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A Novynette magas, közepes...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Novynette magas, közepes ill. alacsony hormontartalmú? Miért ezt írta fel a doki egy 24éves (155cm 40kg) nagyon apró és törékeny lánynak először? Rosszul van tőle nagyon, egy hete szedi. HELP PLS!

Figyelt kérdés
2009. febr. 27. 19:53
 1/4 anonim ***** válasza:

A Novynette nem épp egy legújabb szer, kb 10 éve van forgalomban. emlékszem, amikor 12-13 éve stini voltam ennek a fog-gátlónak a reklámjával voltak tele a tinimagazinok. (23 vagyok most). szóval sztem közepes hormontartalmúnak mondható.

amúgy meg azért írta fel a lánynak épp ezt, mert minden bizonnyal ennek a fog.gátlót gyártó gyógyszercéggel áll szponzori viszonyban a dokid. ez így megy sajnos. érdemes lenne egy másik orvoshoz fordulnia, és elmondani neki a panaszait.

2009. febr. 27. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nagyon jó dokinak tünik a jelenlegi orvos, nemtudjuk elképzelni róla h csak ugy vagtában irt volna fel bármit, viszont nagyon kikészül a tabitól, lehet a termete miatt? lehet vhogy enyhiteni a tüneteken? ha jol tudom fájdalomcsillapitót nem ajánlatos mellette szedni, fáj így látni :(
2009. febr. 27. 20:14
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Hasonló méretekkel rendelkező barátnőm is nagyon rosszul volt az elején. Ő is több, mint egy hétig. Fokozatosan szokott hozzá, most már nem panaszkodik (Ő Belara-t szed)


Lehet, hogy egy pár nap múlva már jobban lesz (hétvégét most már úgyis végig kell várni) ha nem javul, hétfőn doki. Gyógyszer után esetleg jó lehet enni kicsit.

2009. febr. 27. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

rendbe jött azóta a leányzó vagy váltott?

én is picike vagyok, 161cm, 43 kg, már 5 éve szedem a novynettet. nekem soha semmi problémám nem volt vele.

2009. máj. 27. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!