Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Bármelyik háziorvos felírhatja...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bármelyik háziorvos felírhatja fogamzásgátló tablettát?

Figyelt kérdés
Eddig vidéken írattam fel, ahol állandó lakcímem van. Viszont egy ideje Pesten élek albérletben és nincs időm lejárni vidékre felíratni. Ha elmegyek a kerületi háziorvoshoz, ő is fel fogja nekem írni?
2011. ápr. 4. 19:55
 1/10 anonim ***** válasza:
7%
te hülye vagy xDDDD milyen vidék az ahol egy háziorvos írja fel a gyógyszert? takarodj xDDD NŐGYÓGYÁSZ írja fel, hangsúlyozom NŐGYÓGYÁSZ !!! jessszusom, de bolond vagy :D:D:D és am menj be egy SZTK-ba, tudod SZTK, kérdezd meg, hogy külsős fogadnak-e, ha igen jelentkezz be egy NŐGYÓGYÁSZHOZ, ne háziorvoshoz és majd ő felírja. TB kártyádat is vidd. :D:D:D
2011. ápr. 4. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
A háziorvos felírhatja a gyógyszert, ha már a nőgyógyász kiválasztotta a nekem megfelelőt is bevált. Szóval ne beszélj nekem ilyenekről. Már fél éve a háziorvos írja fel! Nézzél utána!
2011. ápr. 4. 20:02
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Kedves első válaszoló, csak hogy felvilágosítsalak, háziorvos is felírja. Én egy ideig 3 havonta a nőgyógyászhoz rohangáltam tablettát íratni, majd egyszer megkérdeztem a háziorvost, hogy felírja-e, és azt mondta, hogy természetesen, nincs belőle gond, mivel már szedem egy ideje. Azóta voltam már a nőgyógyászomnál is éves rákszűrésre, kérdeztem tőle is, hogy háziorvos felírhatja-e, és ő is azt mondta, hogy nyugodtan felírathatom vele. Csak azt a papírt kell vinnem magammal a háziorvoshoz, amin szerepel, hogy milyen fogamzásgátlót szedek. Ez ugye az az ambuláns lap, amit kapsz a nőgyógyásztól, amikor megvizsgál. Arra rá van írva, hogy szedsz-e tablettát, és milyet.
2011. ápr. 4. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Második vagyok. Pontosabban csak első alkalommal kellett vinnem az ambuláns lapot magammal, utána már anélkül is felírja a háziorvos (mivel már a gépbe be van táplálva, és ott is utána tud nézni, ha akar).
2011. ápr. 4. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
És ha nem tudom vinni ambuláns lapot? Mert speciel nekem nőgyógyász sose adott olyat, csak beleírja a gépbe, hogy mit írt fel és mit csinált. Beszerezéshez meg nincs időm lemenni vidékre.
2011. ápr. 4. 21:06
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem megpróbálhatod Pesten is feliratni egy háziorvossal, max. azt mondja, nem írja fel. Akkor még mindig elmehetsz az sztk-ba a nőgyógyászatra, és ott 100 %, hogy minden gond nélkül felírják.
2011. ápr. 4. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy a nőgyógyász elég messze van :D meg nem akarok menni idegenhez. Az évente 1x rákszűrésre lemegyek otthon vidékre. Nah mind1, köszi a válaszokat, holnap megpróbálok egy háziorvost.
2011. ápr. 4. 21:17
 8/10 anonim ***** válasza:
ha azt mondod, hogy egy éven belül volt rákszűrésed (jobb esetben tényleg), ezt és ezt szeded mittomén mióta, de most sos kéne és nem tudsz hazamenni, akkor kiírják szerintem neked sztk-ban, csak derítsd ki mikor van gyógyszeríratás, a legtöbbször van egy időpont hetente, és akkor várni se nagyon kell. Legfeljebb fejet csóválnak. De háziorvos, pláne ismeretlen, minden papírod nélkül nem hiszem, hogy szívesen venné a kérést.
2011. ápr. 4. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Most kéne csak sürgősen. Múlt héten haza akartam menni felíratni és kikérni papírokat, de beteg lettem.
2011. ápr. 5. 08:44
 10/10 A kérdező kommentje:
Nah semmi baj nem volt, simán felírta.
2011. ápr. 5. 11:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!