Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Valaki úszott már meg olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki úszott már meg olyan szituációt, hogy mondjuk a barátjával/szeretőjével együtt voltak, de gyógyszert nem szedett a leányzó, gumitok sem volt mégis megúsztátok eseményutáni tabletta és nem kívánt terhesség nélkül?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 8. 16:42
1 2
 1/17 anonim válasza:
terhes nem lett....de tripperes igen:-D...
2011. ápr. 8. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
2%
A barátommal mi 3 éve gumi nélkül nyomjuk, se tabi se gumi semmi, és mégsincs belöle baj...megszakítás, meg avgy 5x elment belém is de semmi...
2011. ápr. 8. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Utolsó: Lehet ki kellene vizsgáltatnod magad.


Kérdező: Mivel peteéréskor, beleélvezéssel is csak 20% az esély a terhességre, könnyen kitalálható, hogy van ilyen.

2011. ápr. 8. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok.

De minek kockáztattok? Szeretnél egy abortuszt? Nem olyan mókás dolog ám.

2011. ápr. 8. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Nekem is volt egy-két húzos szituáció, de én nagyon parás vagyok a terhességtől, úgyhogy gyorsan elkezdtem szedni tablettát...de azt is volt, hogy elfelejtettem bevenni időben, akkor megint a para, hogy most ez még belefér a 12órába, vagy kellene kiegészítő védekezés...brrr...nem értem az ilyen merész emberkéket, mint az előző. És én nem szerettem amikor egyszer-kétszer megszakítással védekeztünk...Akkor nem lehet annyira az élvezetekre koncentrálni...
2011. ápr. 8. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

A kérdező vagyok :)

Én is nagyon parás vagyok az a helyzet de ha ebből jól jövök ki most tuti hogy az életben soha nem csinálok ilyet és nem is csináltam ez volt az első és utolsó csak hát nagyon kiváncsi voltam,hogy mennyi az esély rá hogy teherbe esek.Ráadásul gondolom az is közre játszik,hogy én 4 évig előtte gyógyszert szedtem mivel volt barátom csak mivel már egy ideje nincs gondoltam minek szedjem mert nem vagyok az az egy éjszakás fajta de ez most megesett sajnos...úgy hogy nagyon remélem nem lesz gond.

2011. ápr. 8. 22:39
 7/17 anonim ***** válasza:
75%

"csak hát nagyon kiváncsi voltam,hogy mennyi az esély rá hogy teherbe esek"

Te most azért nem védekeztél, mert kíváncsi voltál rá, hogy teherbe esel-e? Atyavilág.

2011. ápr. 8. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Ezt most félreértetted....azért írtam ide ezt a kérdést hogy leszűrjem a válaszokból a dolgot...nem vagyok bolond sem elvetemült hogy teszteljem magam teherbe esek-e!
2011. ápr. 8. 22:47
 9/17 anonim ***** válasza:
En a helyedben jobban paraznek egy jo kis nemi betegsegtol, mint a terhessegtol. Szerintem a terhesseg a kisebb gond, a nagyobb a nemi betegseg, ami lehet akar AIDS is, vagy szifilisz meg tarsai.
2011. ápr. 9. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Ha már "megesett",akkor az eseményutánitól miért zárkózol el? Azt az ilyeneknek találták ki,akik nem védekeznek sehogy vagy rosszul és utána kapnak csak észbe.Attól,hogy mások esetleg megúsznak egy ilyet,lehet,hogy te nem.Sokan esnek így teherbe,mivel így "készül" a gyerek.
2011. ápr. 9. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!