Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szedem a lyndinettet, az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szedem a lyndinettet, az egyiket elfelejtettem bevenni, 13orara potoltam, rá pont 6 napra feküdtünk le, de mással nem védekeztünk. Azt mondták nem lesz baj, de félek. Csak csökkenti a hatását a gyógyszer kései beszedése de u. Gy véd. Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
2009. márc. 2. 17:25
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
nagyon kicsi az esélye... a barátnőm is mindig emiatt reszket, de eddig mindig megjött... azért ne gyakran csináljátok így, de nálunk kb 5 honapig volt ilyen, mindig elfelejtette, de nem lett baj.
2009. márc. 2. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem hinném hogy gond lesz. Egy teszt esetleg a biztonság kedvéért? Akkor megnyugszol te is.
2009. márc. 2. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
oké,köszi nektek :)megnyugtattok! 1szer volt már ilyen nekem, akkor nem volt baj.remélem most se lesz!!
2009. márc. 2. 17:41
 4/5 anonim ***** válasza:
90%

Gyengébbek kedvéért:

"Ha a drazsé bevétele nem történik meg a szokott időben, úgy azt 12 órán belül pótolja. A következő drazsét vegye be a szokott időben.

12 órán túl a készítmény hatása csökkenhet. Ilyen esetben ne pótolja az elfelejtett drazsé(k) bevételét, hanem folytassa a drazsé szedését a megszokott módon. Az elkövetkező 7 napban kiegészítő fogamzásgátló módszer alkalmazása szükséges. Ha a jelenlegi csomagban kevesebb, mint 7 drazsé van, akkor a következő csomagban lévő drazsék szedését gyógyszermentes időszak közbeiktatása nélkül kezdje meg. Menstruációszerű vérzés csak a második csomagban lévő drazsék bevételét követően fog jelentkezni, addig azonban kisebb ú.n. köztivérzés előfordulhat. Ha nem jelentkezik menstruációszerű vérzés a 2. csomagban lévő drazsék bevételét követően, forduljon orvoshoz."


Tudsz olvasni??? 12 órán túl NEM KELL PÓTOLNI! Gyengült a tabi hatása, ezért kieg. védekezés kellett volna, vagyis teherbe eshettél. Csinálj tesztet!


Mikor tanulja már meg végre mindenki, hogy nem gyújtósnak van a dobozba téve a betegtájékoztató??? Csomó parától meg tudnátok kímélni magatokat, ha baj esetén előkapnátok a betegtájékoztatót és a benne leírtak szerint járnátok el. Vagy legalább más kárán tanulnátok...


Köszi a lepontozást!

2009. márc. 2. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Én felpontoztalak! :)


Engem is mindenki lepontoz... :D


Egyébként meg nem lesz terhes. Majd máskor jobban odafigyel. Vagy terhes lesz és akkor majd máskor jobban odafigyel!


25/f

2009. márc. 2. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!