Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Max.4-5 hetes terhesen továbbr...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Max.4-5 hetes terhesen továbbra is szedem a fogamzásgátló gyógyszert, megszakad-e a terheség?

Figyelt kérdés
Teszt mutatta ki a terheséget.Ezelötti hónapban megvolt,de most nem hagytam szünetet két havi gyógyszer között,hogy ne jöjjön meg a menszes,és minden hónapban csinálok tesztet és pozítiv lett most,nem szeretném megtartani a magzatot,ezért tovább szedem a gyógyszert,míg orvoshoz nem tudok menni.De külföldön dolgozzom,még 3 hét míg dokihoz juttok.
2011. ápr. 16. 21:16
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
fogamzásgátló mellett estél teherbe?? nagyszerű... rendesen szedted?
2011. ápr. 16. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

1. Nem biztos, hogy elmegy, de beteg lesz a baba

2. Ha elmegy az sem most lesz. Kb 4-5 hónapos korban kerülhet olyan állapotba a magzat, hogy elhaljon, de az már olyan későn van, hogy meg kell szülni (nem kaparják ki, beindítják a szülést)

2011. ápr. 16. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Gyógyszer mellett,de szedtem mellette erős nyugtatót is,valamint volt olyan,hogy kimaradt egy szem,de azt sikerült bevennem 12 órán belül.
2011. ápr. 16. 21:32
 4/17 anonim ***** válasza:
89%

Ha rendesen szeded ez akkor is benne van a pakliban.

Én azt javasolnám, hogy minél előbb próbálj meg orvoshoz jutni, mert az abortuszt elintézni sem 2 perc.

2011. ápr. 16. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
ha mindenképp azt akarod,hogy beteg legyen a baba akkor szedd, továbbra is,ne viccelj már hány éves vagy?
2011. ápr. 16. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
nem viccelek,nem szeretném megtartani,sehogyan sem tudnám felnevelni anyagi okok miatt.közel a harminc éves vagyok egyébként.nem tudom mit kell tenni míg dokihoz juttok,ezért is írtam ide.nem tudom mi a jobb,ha most abba hagyom vagy ha tovább szedem.
2011. ápr. 16. 22:18
 7/17 anonim ***** válasza:
74%
hát gratulálok... b+... felnőtt nő, értelmes gondolkodás... komolyan...
2011. ápr. 16. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
gratulálj nyugodtan,veled is megtörténhet mint bárki mással.nem kell b..+olni ezért,úgy gondolom.nem ismered a helyzetem és hogy mennyire kétségbe vagyok esve.
2011. ápr. 16. 23:01
 9/17 anonim ***** válasza:

Uff...30 évesen..ne mááár!!!!!!!

12.-dik hétig lehet abortuszt végeztetni!

Emelj nehéz dolgokat,végezz sok fizikai munkát!

Lehet eredményes lesz..

2011. ápr. 16. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
minden választ köszönök!
2011. ápr. 16. 23:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!