Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Harmadik héten elmaradt egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Harmadik héten elmaradt egy tabletta, de nem szakítottam meg rögtön a tablettaszedést, se nem szedtem tovább. Ennek ellenére megjött rendesen. Meddig szükséges kiegészítő fogamzásgátlás ( már 3 hete történt havival együtt)?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 19. 20:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem értem a kérdésed. Mi az, hogy "de nem szakítottam meg rögtön a tablettaszedést, se nem szedtem tovább."???
2011. ápr. 19. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
az utolsó előtti napon történt de szedtem tovább rendesen azt a két napot majd kihagytam a 7 napot ( a tájékoztatóban az áll, hogy vagy szedj be még egy levéllel rögtön és ne hagyj szünetet, vagy rögtön szakítsd meg és legyen vérzés )
2011. ápr. 19. 20:26
 3/6 anonim ***** válasza:
Én óvatos vagyok, úgyhogy megvárnám, míg elfogy az újabb levél tabletta.
2011. ápr. 19. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
még van 3 szem a következő levélből:/
2011. ápr. 19. 20:32
 5/6 A kérdező kommentje:
mármint az azóta megkezdett levélből még 3
2011. ápr. 19. 20:33
 6/6 anonim ***** válasza:
Na, én megvárnám, míg elfogy az a 3 szem, megjön a vérzés, és ha már bevetted a következő levélből az első szemet, mehet élesben a szex. Lehet, hogy én túl óvatos vagyok, de ne szeretek kockáztatni, biztos, ami biztos.
2011. ápr. 19. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!