Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » EllaOne bevétele után lehetek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

EllaOne bevétele után lehetek terhes?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Március 26-án voltunk együtt a barátommal,megszakításos módszerrel "védekeztünk".Ez egy szombati nap volt,hétfőn tudtam bevenni az EllaOne nevű sürgősségi tablettát.kb. 5 napra rá megjött. Most kellene megjönnie újra a napokban.Csináltam 2 hét eltelte után terhességi tesztet,negatív lett.Csináltam ma egyet,azon egy nagyon-nagyon halvány vonal(nem csík, csak vonal) látható.Ettől sikerült rendesen megijedni. Lehetséges akkor,hogy terhes lennék?Holnap reggel természetesen a gyógyszertárban kezdek egy új tesztért...Válaszokat előre is köszi!


2011. ápr. 26. 21:20
 1/5 anonim válasza:
szerintem biztos hogy nem vagy terhes de amugy a teszt nem 100%os inkább menj el dokihoz
2011. ápr. 26. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Természetesen a sürgősségi tabletta nem 100%-os, gyanítom benne is van a tájékoztatóban, csak el kellett volna olvasni. Ráadásul minél később veszed be, annál kisebb az esélye, hogy hat. Bár azért ahhoz eléggé szerencsétlennek kell lenni, hogy megszakítással, sürgősségi tabival terhes maradj. De sajnos van ilyen.

Kívánom, hogy most ne legyen baj. De remélem tanulsz az esetből.

2011. ápr. 26. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A halvány csík is csík sajnos, milyen színű volt? Ha szürke akkor még lehet szellemcsík is, attól nem kell beparázni. De ha színes, akkor viszont lehet pozi. Tesztelj reggeli első vizeletből egy érzékenyebb teszttel.

Majd írd meg az eredményt :)

2011. ápr. 27. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen,szürke volt és tényleg alig látszott.Csináltam tegnap reggel első vizeletből,és negatív lett.Egyértelműen egy csík:)
2011. ápr. 28. 07:41
 5/5 anonim ***** válasza:
Föltettem egy kérdést én is hogy mennyire hatásos,leírnád a tapasztalataidat alá légyszi?:S (Ha rákeresel az ellaone szóra csak ezt a 2 kérdést dobja ki.)
2011. júl. 5. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!