Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Váltsak fog. Gátlót azért,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Váltsak fog. Gátlót azért, mert a természetgyógyászom azt mondta, h a mostani nem az én gyógyszerem? Nincsen semmilyen panaszom, nem híztam, van libidóm, mellem nem fáj, nem csomósodott be (pedig ez kérdéses volt), jól vagyok.

Figyelt kérdés
Nem tudom, h mi alapján mondta, de neki ez jött ki. Az első hónapban volt némi vérezgetésem, de az már teljesen elmúlt.Megnevezett egy másik gyógyszert, ami nekem jó lenne, de félek, hogy mivan, ha attól mondjuk meghízom.
2011. ápr. 27. 10:18
 1/8 Dilettáns döggomba ***** válasza:
100%
És azt a bizonyos gyógyszert ő írná fel neked? °°" Mert akkor érthető, hogy miért nyomja ezt a szöveget.
2011. ápr. 27. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs panaszod ne válts.
2011. ápr. 27. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Azon az alapon, hogy természetgyógyász. Legalábbis annak nevezi magát. Majd ad neked szárított szentelt teveszar granulátumot elefántspermával keverve. Ettől se análisan se vaginálisan nem eshetsz teherbe. Az análisban biztos vagyok. :D Aztán majd a negyedik gyereknél rájössz nem biztos, hogy jó a gyógyszer.
2011. ápr. 27. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 napietus ***** válasza:
ha nincs panaszod, miért váltanál? kérdezd meg erről a nőgyógyászt inkább
2011. ápr. 27. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
bírom mikor szaktudás nélkül osztogat vakami tanácsokat egy ilyen komoly kérdésben! Csakis a nőgyógyász ért ehhez,nem holmi kézrátételes meg energiaküldős,auralátós sarlatánok! bocsi de ez kiakasztott...
2011. ápr. 27. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Elég régóta a természetgyógyászunk és eddig sok mindenben segített, amiben a rendes orvosok nem tudtak. Ezek alapján hinnem kéne neki, mert lehet, hogy felszín alatt csinálja a gyógyszer a bajok, de nem tudom:S A másik gondolom az lenne, hogy ok, mondott egy gyógyszert, hogy mire váltsak, de hogy mondjam meg a nődokinak, hogy én pont azt szeretném és semmi mást?
2011. ápr. 30. 12:39
 7/8 anonim ***** válasza:
Mit szedsz most és ő mit ajánlott?
2011. ápr. 30. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 napietus ***** válasza:
egyszerű: elmész a nőgyógyászhoz, elmondod, hogy hallottad hogy ezésez a gyógyszer jobb. megkérdezed a véleményét, ha nem rosszabb, fel fogja írni az újat.
2011. ápr. 30. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!