Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ez normális a tabletta 1...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális a tabletta 1 hónapjában? Nektek, hogy telt az első hónap?

Figyelt kérdés

dienille-t szedek. márcsak 2 szem van hátra. (1 a mai) aztán jön a 7 napos szünet. 12.én jött meg akkor kellett bevennem az 1. szemet. az a 6-7 nap míg megvolt más volt. kevesebb volt mint gyógyszer nélkül. vasárnap már nem is volt semmi. furának tartottam de betudtam a gyógyszernek. hétfőn már megint "megvolt" és azóta is. hol kevesebb hl több. de átlagba elég volt az h fürdés után berakram egy tampont és másnap zuhanyzás után kivettem. így voltam hetekig ám az utóbbi pár napba ahogy közeledek a szünetig már napközbe is 1x min. cserélnem kell :O :O nagyon kíváncsi leszek mi lesz a 7 napos szünet után. a 2. hónap ugye már nem lesz ilyen ???


17/L


2011. máj. 1. 14:41
 1/3 anonim ***** válasza:

Normális, nekem ugyanilyen volt az első hónap, 7napos szünet 2 napján megjött a vérzés de 7 helyett most csak 5 napig volt szóval nálam rövidült

... most kezdtem a második levelet, egyenlőre rendben vagyok.

Viszont azzal, hogy egy napig egy tampont hagytál fönt egy hónapig ki tudja mit szedtél össze, vagy milyen következménye lesz=S Kitartás!

2011. máj. 1. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
kb 2-3 hónap, hogy a szervezeted megszokja a tabit, ha utána is fennáll a probléma, akkor lehet másik gyógyszer kell. de szerintem nem lesz gondod vele:)
2011. máj. 1. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én regulont szedtem és semmi ilyesmi nem volt, ha ez a tabi nem válik be, akkor kérd a regulont rosszat még nem hallottam róla
2011. máj. 1. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!