Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Újra szeretnék fogamzásgátlót...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Újra szeretnék fogamzásgátlót szedni, csak 1 hónap után véd ugye?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Elkezdem ugye a menstruációm első napján szedni a gyógyszert,akkor szedem egész hónapban és csak azutánól véd?...Vagy már 2 hét után is lehet együtt lenni?

Annak idején mikor legelőször elkezdtem szedni,akkor a doki már 2 hét után azt mondta,hogy lehet...

Csak normális válaszokat.

Köszi


2011. máj. 2. 11:39
 1/5 napietus ***** válasza:
attól függ, milyen fajta. az orvos, aki felírja, el fogja mondani.
2011. máj. 2. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Legelőször Mercilont szedtem,és ennél engedte,hogy 2 hét után óvszer nélkül is mehet.
2011. máj. 2. 11:47
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos így, hogy nem tudjuk, milyen fajta gyógyszert fogsz most szedni, nem tudjuk megmondani, hogy mennyi idő után véd. Kérdezd majd meg a dokit, amikor felírja, vagy olvasd el a betegtájékoztatóban, abban minden benne van.

Általában azt írja a papír, hogy ha a menzeszed első napjától szeded, akkor már attól a naptól véd, de azért a normálisabb orvosok javasolják, hogy legalább 2-3 hétig, esetleg az első levél végéig használjatok kiegészítő védekezést (gumit).


Mellesleg ha még nem váltottad ki a gyógyszert, de tudod, hogy mi a neve, a neten is rákereshetsz a betegtájékoztatóra.

2011. máj. 2. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm :)

Mercilont szeretnék újra szedni...mert az az elején is bevált..

2011. máj. 2. 13:15
 5/5 anonim ***** válasza:
48%

Ajánlom figyelmedbe: [link]

Mellékhatásmentes és bombabiztos!

(Én is ezt használom!)

2011. máj. 3. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!