Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátló vs. Tampon?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátló vs. Tampon?

Figyelt kérdés
miért nem használhatok tampont?ma az orvos mondta h hagyjam ela használatát....csak azt nem mondta hogy miért,megkérdezni nem tudtam mert kitessékelt a rendelőből....
2011. máj. 9. 17:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
95%
Ja, ez életszerű szituáció. "Ne használjon tampont, és most takarodjon a rendelőből."
2011. máj. 9. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ha tényleg így történt, szerintem keress másik orvost. Amúgy hogy jön ide a fogamzásgátló? Nem egészen ugyanarra célra lett kitalálva a kéttő.
2011. máj. 9. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
tulajdonképp elmondta hogy mi mint mikor szedjem stb, majd mondta hogy mennie kell,már így is túl van a rendelési időn....és tisztán emlékszem arra hogy mondta a tamponhasználatot hagyjuk el....én sem értem mi köze a 2nek egymáshoz?akkor most ez badarság és használhatom tovább a a tampont?
2011. máj. 9. 20:07
 4/11 anonim ***** válasza:
42%
a tampon nagyon káros az egészségre (nem tisztul ki az ember és elkezdenek rajta szaporodni kis idő alatt a bacik)gyulladáshoz is vezethet. oké tudom hogy amaz meg kényelmetlen meg hasonlók, néha napján lehet használni a tampont is, de ne mindig hiszen az egészség az első:)
2011. máj. 9. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
itthon ha nem megyek sehova,betétet használok,de ha megyek valahova,csak is tampon...ki sem tudok mozdulni a betétben,mert mindig azt érzem hogy átázok :S ezért szoktam csak itthon....tehát használhatom a tampont ugyanígy??egyébként tényleg nem értem mi köze a 2-nek egymáshoz....
2011. máj. 9. 21:34
 6/11 anonim ***** válasza:
Hát szerintem a nők 80 %-a tampont használ. Mégis mindegyik egészséges. Ez hülyeség. Ha rendeltetésszerűen használja valaki nem 8 órákat hagyja bent nemigen lehet probléma. És az egyik nem zárja ki a másikat :D
2011. máj. 9. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

A kettőnek nincs köze egymáshoz :)


Csak annyi, hogy nagyon nem ajánlják a nőgyógyászok a tampont, az enyém is mindig megdícsér, hogy betétet használok, azt mondja eszembe ne jusson a tampon.

2011. máj. 10. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
nem kell annak 1 óra sem, kedves 22:33
2011. máj. 10. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én ilyenről még nem hallottam. 10 éve használok tampont (betétet szinte egyáltalán nem), és 4 éve szedek fogamzásgátlót. Rendszeresen járok nőgyógyászhoz, és még egyik sem mondta, hogy nem lehet tampont használni tablettaszedés mellett. Használj nyugodtan.
2011. máj. 11. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én sem értem. Szerintem a betét sokkal higiéniátlanabb. Kifolyik oda a cucc és ott kezd el baktériumozni vagy miket mondtok... Az ugyanúgy ott marad a bugyiba. A tampon szépen elvezeti a vért és tiszta is maradok nem kell állandó altája mosást végeznem :D
2011. máj. 11. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!