Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mercilont szedek és most jött...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mercilont szedek és most jött meg a menstruációm, de nem úgy mint szokott, szombat helyett vasárnap jött meg és nem is fáj annyira a hasam, most vagyok a 3.napon,hogy vérzek. Ugye nem vagyok terhes?

Figyelt kérdés
Remélem nincs olyan lehetöség,hogy megjött és mégis terhes maradtam,mert nagyon félek,tesztet meg nem veszek:(
2009. márc. 10. 21:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nemvagy terhes de aggódás helyett jólenne egy tesz. a csúszás az leheséges és néha a fájdalmak enyhítésére írják el szóval lehet, hogy azért nem fájt:)
2009. márc. 10. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Én is Mercilont szedek több mint egy éve, és nekem mindig ugyanazon a napon jön meg azóta. De ne aggódj, ha nem hánytad ki a gyógyszert és nem volt hasmenésed, és persze rendesen szedted nincs miért aggódnod!:)
2009. márc. 10. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
De mindig iszonyúan szokott fájni,amikor megjön az elsö napon,most meg meg alig fájdogált,amugy mást nem vettem észre ezen kivül.Csak akkor kéne gyanakodnom,hogy ha pl rövidebb lesz a ciklus?Amugy ha fáj az nekem mindig azt jelenti,hogy érzem,h jönnek ki belölem a dolgok,de igy,hogy most nem is fáj,nem tudom.Amugy mindig 5-6 napos szokott lenni.Ha pl most ha 5 napos lesz akkor egyáltalán ne aggódjak?Minden szemet bevettem,igaz volt influenzám amire algopyrint szedtem,de utána is védekeztünk óvszerrel,szóval nem értem:S
2009. márc. 10. 21:31
 4/13 A kérdező kommentje:
nem volt se hasmenésem se hányásom,csak egyszer amikor éjjel lázas volt késöbb vettem be mint szoktam,3 órával késöbb,de nem felejtettem el sohasem,mindig egy idöbe vettem be.Amugy nekem is mindig egy és ugyanazon a napon szokott megjönni,most lehet amitt is késett,mert idegeskedtem,csak ezzel tudom magyarázni
2009. márc. 10. 21:33
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Nyugi nekem is van olyan hogy szombat vagy péntek de inkább péntek szokott lenni.

Nekem mindig 5 napos!

Szerintem nem vagy terhes...de az 3 csúszás miatt csúszhatott át szombatról vasárnapra....

Én amikor 9kor szedtem mindig szombaton jött meg

Most hogy 8 kor szedem mindig pénteken de, lehet hogy csak velem játszik így!!!


Amúgy több millió fórumot átolvastam amióta szedem (3 éve)

és eddig 2x hallottam róla (olvastam) hogy, teherbe estek mercilon mellet.


A Mercilon az "ultrakönnyű" kategóriába tartozik, tehát egyáltalán nem magas hormontartalmú. A Nuva -Ring ugyan kevebebb hormont tartalmaz, de ez minimális különbség, inkább az eltérő hatóanyag miatt viselkedhet másképpen. A Mercilon nem számít elavultnak.

2009. márc. 10. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
*3 óra bocsi
2009. márc. 10. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Nagyon aranyos vagy,h ennyire részletesen irsz le nekem mindent,megnyugtattál,szerintem is az a 3 óra kavart be:S csak most nem is tudom lehet hogy már képzelödöm ,hogy kevesebb a mesim,tamponnal nehéz megállapitani:S
2009. márc. 10. 21:56
 8/13 anonim ***** válasza:

ha nagyon bizonytalan vagy teszt...

Elárulom mióta szedem 7 éve :D kb 20 tesztet csináltam és mind negatív volt...

2009. márc. 10. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Jaj ennyire nem voltál biztos benne?Vagy mit éreztél akkor,amikor nem voltál biztos?Milyen fizikális jelei voltak vagy mentális(ideértve amit oly sokan irtak,hogy pl fáradékonyság)

Fű én 9 hónapja szedem,de nem volt még eddig gondom..az az igazság,hogy nem merek tesztet venni,nagyon kicsi az esélye igy is,hogy az legyek remélem

2009. márc. 10. 22:04
 10/13 anonim ***** válasza:
De én úgy tudom, hogy ezek benne vannak a használatri útmutatóban mint mellékhatás. A leggyakoribb amire számíthat az ember ha, az az, hogy nem fáj annyira, kevesebb lesz, és rövidebb ideig. Nekem ezt mondták, meg mindenhol ezt olvasom, tök evidensnek tűnik, hogy miért ilyen a menzeszed most. Ha nem akkor bocsi...
2009. márc. 10. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!