Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » SÜRGŐS! Dienille fogamzásgátló...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Álom manó kérdése:

SÜRGŐS! Dienille fogamzásgátló szedésével kapcsolatban valaki?

Figyelt kérdés
A papír azt írja, hogy annak a napnak a jelzésétől kezdjem szedni, amikor a ciklusom elkezdődik. A kérdésem az lenne, hogy ha például nem hétfőn hanem szerdán kezdem szedni, akkor a nyíl irányában menjek végig a tablettákon és a végén szedjem be a megmaradt 1.2. darabot?
2011. máj. 13. 08:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha mondjuk szerdán jön meg a menzeszed, akkor a szerdával jelölt bogyót veszed be, és szépen haladsz a napokkal, és az utolsó szemet kedden fogod bevenni. Tartasz 7 nap szünetet, majd a 8. napon (újra szerdán) kezded el a következő levelet, ami megint kedden fog elfogyni. Nincs ebben semmi bonyolult.
2011. máj. 13. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen, úgy, ahogy írtad. De egyébként akár pepita mintában is szedheted, mivel mindegyik bogyó ugyanolyan. Csak neked segítenek a feliratok.
2011. máj. 13. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Ne szedd be a hétfő-keddi bogyókat! Úgy, ahogy az első írta, kezded a szerdával, és így tovább, és a keddi lesz az utolsó.
2011. máj. 14. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

De egy levélben 21 darab tabi van. Ha a harmadik bogyóval kezdi, és végére ér a levélnek, akkor be kell szednie az első kettőt, hogy kijöjjön a 21. Nem tudom ezen mi nem érthető...

A kérdező teljesen jól gondolja. Be kell szedni az egész levelet, mind a 21 darab tablettát.

És tök mindegy milyen sorrendben szedi, mert ugyanazt tartalmazza az összes!!!!!

2011. máj. 14. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat :)) aranyosak vagytok :)
2011. máj. 14. 11:54
 6/7 anonim ***** válasza:
Most vettem észre, hogy az egyik feltett kérdésemnél hasonlót kérdeztem, mert én pénteken vettem be az elsőt az első levélből, és a végére akkor be kell venni az elején megmaradt hétfőtől csütörtökig lévő tabikat, úgy jön ki 21 nap. A második levelet a péntekekkel fogom kezdeni megint ezek szerint.
2011. nov. 1. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Szerintem jobb ha szerdával kezdi mivel akármi jöhet amitől elfelejti és ha eszébe jut akkor tudni fogja hogy be vette az az napit vagy sem de ha össze-vissza szedi akkor már nem ilyen egyszerű:)
2013. jan. 26. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!