Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Normális ha menstruáció előtt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ha menstruáció előtt barna folyás van?

Figyelt kérdés
Tegnap olyan érzésem volt mintha megjött volna, de barna folyás jött vér helyett. Ma ugyanígy, de ma sokkal több barna folyás jött mint tegnap. De most este már vér jött. Még szűz vagyok, de ha az előváladéktól is lehetek terhes akkor ez lehet terhesség jele? Vagy ha barátom megujjazott és előváladékos volt a keze?
2011. máj. 16. 22:22
 1/3 anonim ***** válasza:
lehetni lehetsz hisz elvielg előváladéktól is eshecc teherbe
2011. máj. 16. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Dehogy estél teherbe. Egyébként nem feltétlenül kóros. De utalhat progeszteronelégtelenségre. Ha gyakran előfordul, akkor menj el orvoshoz.
2011. máj. 16. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
nekem szinte mindig így van és nem vagyok terhes
2011. máj. 17. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!