Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ténleg van ilyesmi? :O:O:O:O

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ténleg van ilyesmi? :O:O:O:O

Figyelt kérdés

azt hallottam h aktust előtt be veszel egy 24 oráig tartó gyogyszert és az ugy hat mint a fogamzásgátló, igaz ez?

ha igen mennyi egy ilyen?


2011. máj. 19. 17:04
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ilyen!!!
2011. máj. 19. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom mi értelme. A foggátlót is 24 óránként kell bevenni.
2011. máj. 19. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
jó de ha nem voltam nőgyogyásznál, és nincs gyogyszerem(mert soha nem voltam még) akkor is kiprobálhatom?
2011. máj. 19. 17:10
 4/22 anonim ***** válasza:
68%
Mit akarsz kipróbálni? A fogamzásgátló nem cukorka, hogy beveszek 1-2 szemet, mert ki akarom próbálni. Egyébként meg recept nélkül nem kapható, a receptet meg nőgyógyásszal kell felíratni alapos kivizsgálás után.
2011. máj. 19. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim válasza:
95%

Amire te gondolsz, azaz ESEMÉNY UTÁNI TABLETTA!

De, azt nem az aktus előtt kell bevenni, hanem utána, ha sikeresen felcsináltattad magad...


Amúgy meg, ha ennyire aktív életet akarsz élni, akkor menny el nőgyógyászhoz és majd ő felír neked fogamzásgátlót. Ha arra nincs pénzed (zsebpénz), akkor meg vegyél gumit...

2011. máj. 19. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
nem a pénz, hanem első lenne, és hát vérvétel meg minden, és olyankor elájulok mindig, vagy iis félek tőle nagyon....:( de a barátom szeretné már, meg én is csak a félelmem erősebb:(:(
2011. máj. 19. 17:15
 7/22 anonim ***** válasza:
89%
Ha tablettát akarsz szedni, akkor is el kell menni nőgyógyászhoz, nincs mese! Amúgy meg úgy látom, elég fiatal vagy még, szerintem a gumi a legmegfelelőbb védekezési mód nektek, nem pedig a tabletta. De lehet, hogy még szexelned sem kellene?
2011. máj. 19. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 nielindi ***** válasza:
65%
persze az egyszeműtől nem félsz...
2011. máj. 19. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
igazábol magátol a nőgyogyásztol és a vérvételtől félek, azt hittem ehhez ezek nem kellennek:(( 17 leszek, de a barátom türelmetlen nagyon szeretné, én meg probálom tologatni, de azt mondja ha akarom megtudom csinálni, h mindenhez csak akarat kell de ez nem igaz a félelmem mindig legyőz:/
2011. máj. 19. 17:20
 10/22 anonim ***** válasza:
38%
Kurwára igaza van a barátodnak csak hisztizel. Szedd össze magad, hidd el, még milliószor rosszabb orvosi vizsgálatokon is részt fogsz venni életed során.
2011. máj. 19. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!