Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Kell kiegészítő védekezés?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kell kiegészítő védekezés? Kb.5-6 napig eléggé fájt a gyomorszájam, de nem ment a hasam meg nem is hánytam (nem vettem semmilyen gyógyszert be), de a doki azt mondta, hogy rossz volt az emésztésem és hogy az ásványi anyagok nem szívódtak fel.

Figyelt kérdés
Ha azok nem szívódtak fel,akkor ez azt jelenti, hogy tabi sem szívódott fel úgy, ahogy kéne? Kell kiegészítő védekezést használnom vagy véd még a tabletta? Ha lecsökkent volna a tabletta védőképessége akkor nem kéne, hogy jelentkezzem az áttöréses vérzés? Ha kell védekeznem akkor meddig?
2011. máj. 20. 20:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Talán a dokitól kellett volna megkérdezni.
2011. máj. 20. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Kérdeztem, de nem tudott mit mondani, csak azt, hogy valószínűleg. Hozzáteszem, hogy nem nyugati orvos volt, hanem keleti.
2011. máj. 20. 20:42
 3/4 anonim ***** válasza:
Hogyha valószínűleg, akkor csináld azt, mintha hánytál volna. 2 hét kiegészítő védekezés.
2011. máj. 20. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Megkérdeztem neten egy nődokit, azt mondta, hogy felszívódott a tabi. Elvileg az ásványi anyagok felszívódása más. Mondjuk ha tényleg nem szívódott volna fel rendesen, akkor rengeteg tabi melletti baba lenne, hiszen azért elég gyakran előfordul, hogy az embernek nem jó az emésztése és nem hány meg megy a hasa...
2011. máj. 20. 21:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!