Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mennyire tágul ki a végbélnyíl...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire tágul ki a végbélnyílás rendszeres anális szexnél ill. maszturbálásnál?

Figyelt kérdés
Mert az hallottam, hogy nagyon kitágul a végbél és fingásnál csak annyit hallasz, hogy phhh! És a kaki is kipotyoghat a fenekedből akaratod ellenére is.
2011. máj. 22. 10:39
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Ez így van, előfordulhat. De csak akkor, ha nagyon rendszeresen ez a fajta együttlét. (Havi 1-2 alkalomtól nagy baj nem lehet.) Amúgy meg annyira tágul ki a végbélnyílás, amekkora dolgot beleteszel.
2011. máj. 22. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
54%
Nem tágul ki. Ez városi legenda.
2011. máj. 22. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
62%
A záróizom mint a nevéből is sejthető egy izom. Az anális szextől nem fog sem "kitágulni" sem az izom elgyengülni.
2011. máj. 22. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
44%
Engem a bnőm meg is öklözött. De nincs semmi problémám belőle. 34F
2011. máj. 22. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
20%
Volt egy haverom, aki a másik térfélen játszott, pár év fartúrás után néha bizony el-elpotyogtatta maga után a salakot.
2012. jan. 2. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Ilyen nincs, inkább erősíti az izmot. Lehe tornáztatni is, megszorítod, elernyeszted, abba sem halt bele senki.
2012. márc. 30. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
69%

Ez is csak egy városi legenda amit az análszex ellenzők nagy szeretettel terjesztenek - itt a gyk-n is....


Nem, ilyen bajod nem lesz tőle, és nem fogsz magad alá tojni és nem kell majd bepelenkázni sem.

2013. jan. 10. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
57%
Nálam összezárult, de nem volt olyan feszes, mint előtte. Kicsit kellemetlen volt, pedig csak egyszer csináltuk.
2013. jún. 27. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 slay sylver ***** válasza:
18%
12 éves fiú voltam, mikor egy érett férfi megerőszakolt engem. Emlékszem, mikor behatolt a fenekembe, amit előzőleg NIVEA krémmel kent be, hogy azt hittem szétrepedek, annyira fájt nekem, és miután órák múlva, hogy megszégyenített, és tönkretette az életemet, elengedett, akkor én minden előjel, inger, és érzés nélkül összefostam magam, mert a végbélnyílásom záróizmai képtelen volt a trauma miatt összehúzódni.
2013. júl. 2. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
mese habbal :)
2013. júl. 2. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!