Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Befolyásolja a fogamzásgátló...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Befolyásolja a fogamzásgátló hatékonyságát a láz, illetve hasfogó gyógyszerek?

Figyelt kérdés
Tegnap este 40° lázam volt, hasmenéssel, a bigyó bevétele után nem voltam wc-n, de valahol olvastam hogy a magas láz befolyásolhatja(nem értem hogy hogyan). Illetve ma elkezdtem szedni egy bélfertőtlenítő/hasmegfogó gyógyszert illetve mellé No-Spa fortét. A gyógyszertárban megkérdezztem a gyógyszereket, azt mondták egyik sem befolyásolja, de a lázra kiváncsi lennék és a tapasztalataitokra.
2011. máj. 22. 20:54
 1/5 anonim válasza:
Magas láz valóban csökkentheti a hatékonyságát.
2011. máj. 22. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ha a hasmegfogó gyógyszer alatt C tablettát értesz akkor az megköti a fog.gátló hatását,dokinőmtől tudom:/ de a lázról még nem hallottam h csökkentené,de c-vitamint is hallottam hogy csökkenti:/ sztem ami 100 h. csökkenti a hatását:hányás,hasmenés+ha elfelejtetted bevenni:)
2011. máj. 22. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A magas dózisú C vitamin és a paracetamol tartalmú fájdalomcsillapítók nagy dózisban csökkenthetik a hatását.
2011. máj. 23. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

A gyógyszer neve ami ilyen bélfertőtlenítő féleség: bolus adstrigens.

De nekem azt mondták a gyógyszertárban, hogy biztosan nem csökkenti egyik se, se a nO-Spa se ez. :) Ki meg nem f*stam szerencsére. :)

2011. máj. 23. 16:21
 5/5 anonim ***** válasza:
szia 2. válaszoló vagyok, a no-spa biztos hogy nem csökkenti a hatását,és ha a gyógyszertárban mondták hogy a másik készítmény sem,akkor sztem biztos lehetsz benne,csaknem fognak átb@szni:) sztem nem az a céljuk hogy ienekkkel szórakozzanak:):D
2011. máj. 23. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!