Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A Yasminelle vagy a Qlaira...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Yasminelle vagy a Qlaira tartalmaz kevesebb hormont?

Figyelt kérdés
2011. máj. 23. 22:30
 1/6 anonim ***** válasza:
32%

Drospirenone és estrogen és Progestogen és estrogen szekvenciális kombinációit mennyiségük alapján mennyire tudod össze hasonlítani?


Úgy hogy inkább nem adók választ és le sem fordítom a hormonok nevét.

2011. máj. 24. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
46%
És főleg nem adom meg a megtévesztő mennyiségi adatokat és eloszlást.
2011. máj. 24. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
46%

Ha nem bízol meg a nőgyógyászodban kérdezz egy másikat! Minden ilyen kérdés felesleges, vagy árt.

Ha még az kérdeznéd hogy melyikkel milyen tapasztalatok vannak. De ott is korosztályosan és több egyéb szempont alapján is más eset lehetsz.

2011. máj. 24. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Feltettem egy kérdést mert kiváncsi vagyok. nem azért mert nem bízok a dokimban. puszta kiváncsiság. nem értem miért nem lehet okoskodás helyett sima választ adni...
2011. máj. 24. 16:20
 5/6 anonim ***** válasza:

Az én dokim Qlairát írt fel, azt mondta, szerinte ebben van a legkevesebb hormon ahhoz mérten, hogy mennyire hatásos. Valami olyasmit is mondott még, hogy könnyebben megbarátkozik vele a szervezetem, mert jobban hasonlít a saját hormonjaimra.

Egy éve szedem, semmi problémám nincs vele, és kisbabám sincsen még :) .

2011. máj. 24. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Rossz itt a klasszikus mennyiségi megközelítés. Ennyi.
2011. máj. 25. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!