Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Dienille fogamzásgátlót...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dienille fogamzásgátlót szedek. Most kezdtem el 13 napja és azóta menstruálok is, de csak az elején volt erős, most már elég gyenge. Ez mennyire normális és mennyire vagyok védett?

Figyelt kérdés
2011. máj. 25. 20:34
 1/2 anonim ***** válasza:

Dienillénél én végigvéreztem az első hónapot, 2. 3. hónapban is volt köztivérzés, aztán meg elvétve néha-néha. Fél év után meguntam és visszakértem a korábban már bevált gyógyszeremet, amit pár évig nem szedtem.


A köztivérzés elvileg "normális" az első hónapokban, elméletileg a védettséget sem befolyásolja. Az első hónapban viszont jobb még mellévédekezni függetlenül hogy van-e köztivérzés.


26/N

2011. máj. 26. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget!:)
2011. máj. 27. 13:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!