Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Gestomix fogamzásgátló tablett...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gestomix fogamzásgátló tablettát szedek 2 hónapja, de folyton vérzek a menstruációk között is. Sőt, a mellemet ma megnyomtam és kijött 1-2 csepp tej is. Terhes vagyok?

Figyelt kérdés
2011. máj. 28. 15:33
 1/8 anonim ***** válasza:
Menj orvoshoz. Valószínűleg nem megfelelő gyógyszert kaptál és felborult a hormonháztartásod. Esetleg előfordulhat, hogy terhes vagy.
2011. máj. 28. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Igaz férfi vagyok, de a nogyogyaszt tanácsolom. Az a legtutibb. Amúgy már láttam itt másoktol is, hogy véreznek a foggamzásgátlo elkezdésekor.
2011. máj. 28. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
az tejtermelés a nagyon korai terhességnél még nem indul meg.....úgyhogy még ha terhes is vagy (amit nem hinnék) ,az akkor sem attól van.... Menj vissza a dokihoz,és mondd el,hogy mi a helyzet.
2011. máj. 28. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

A válasz írója 79%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 15:49


Az, hogy 2 hónapja szedi a bogyót még nem jelenti, hogy 2 hónapos terhes. Sokan vannak sajnos akik alapból is csak 5-6 hónaposan veszik észre, hogy babát várnak és ilyenkorra egyeseknél már megjelenhet az előtej.

2011. máj. 28. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
igazad van,csak én nem néztem olyan gyökérnek a kérdezőt,hogy esetleg már 6 hónapos terhes,és észre sem vette... :)
2011. máj. 28. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem vagyok terhes, nem lehetek az, eddig rendszeresen menstruáltam, csak a legutolsó vérzés volt kevés (2 hete) és azóta ugye folyton vérzek. De azelőtt már 1 hónapja szedtem a tabit és nem voltak ilyen gondok.
2011. máj. 29. 01:17
 7/8 anonim ***** válasza:

utolsó előtti vagyok.

Nekem is volt egyszer olyan,hogy másfél hónapig menstruáltam....persze nem túl sokat,hanem ilyen pecsételően. Mondjuk nekem arra írták fel a fogamzásgátlót....És akkor engem megultrahangoztak,aztán azt mondták,h ez petefészekgyulladás,és kaptam rá antibiotikumot meg utána fogamzásgátlót.

Ja,és előtte pár nappal (hogy meg tudjon vizsgálni) kaptam olyan tablettát,amit asszem kb 3 napig kellett szedni,és elállította a vérzésem. Fura,nem is tudtam,h van ilyen. de mégis :)

2011. máj. 29. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. Engem csak ez a pár csepp tejcsi aggaszt. Nem baj, holnap minden kiderül! :)
2011. máj. 29. 13:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!