Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Megkérhetem a nőgyógyászomat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megkérhetem a nőgyógyászomat 15 évesen, hogy irjon fel olyan fogamzásgátlót ami jó a patikra akkor is ha nem élek sexuális életet?

Figyelt kérdés
és ha igen akkor mennyibe is kerülnek a fogamzásgátlók?
2009. márc. 16. 21:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
52%
kerheted de szerintem hulye 5let
2009. márc. 16. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
ne vagd tonkre ilyen hamar a hormonhaztartasod. es ugy tudom anyukad beleegyezese is szukseges. ugyh magyarzkodhatsz. es komoly mellekhatasi lehetnek. nem eri meg, hidd el!
2009. márc. 16. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Megkérheted, de inkább ne tedd. Ne nyúlj bele a hormonháztartásodba egy fogamzásgátlóval, ha nem muszáj. A pattanások sajnos ennek az életkornak a velejárói. Ha nem valamilyen hormonprobléma áll a háttérben, akkor inkább szenvedd ki ezt az időszakot, minthogy egy életre taccsra vágd a hormonháztartásodat. Még fiatal vagy. Én ilyen korban még nem engedném a hormonális fogamzásgátlót. És a fogamzásgátlók elég drágák. Három hónapra nekem pl. 6000 Ft körül mozog.
2009. márc. 16. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
mi ez manapsag, hogy 15 evesen fogamzasgatlo pattanasokra, ilyenkor mindenkinek vannak pattanasai, ez resze a serdulokornak, miert kellene ebbe beleavatkozni, majd elmulik.
2009. márc. 16. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

én 17 leszek májusban és 1 hónapja szedek tabit. mondjuk 7 hónapja együtt vagyunk barátommal,szal élek szexuális életet,de nem vettem észre eddig h szebb lett volna a bőröm v bármi más. szerintem nem éri meg. pláne h semmi szexuális életed nincs. inkább használj ien tini arclemosókat meg stb. v ha annyira súlyos a helyzet,bőrgyógyász.

amúgy anyudnak belekéne egyeznie a tablettába. bár sztem józan nődoki nem ír fel 15 éves , szexuálisan nem aktív lánynak tablettát.

szal mképp keress más kiutat.

a pattik meg majd elmúlnak :)

nekem is elegem van belőlük, de türelem :)

2009. márc. 16. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
43%
16 éves kor felett, már nem kell szülői beleegyezés. Az a fogamzásgátló amely a pattanásokra is alkalmas, az a Diane35. De szerintem, ilyen fiatalon, még ne szedj. ha szexuális életet akarsz élni gumi nélkül akkor használj pharmatex termékeket. Jók, elhiheted, énis használom. Egyik ismerősömnek egy esemény utáni vágta haza a hormonháztartását 18évesen. A fogamzásgáztló is egy marha nagy hormonbomba.
2009. márc. 16. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
17 és fél vagyok, és nekem kellett szülői beleegyezés.
2009. márc. 16. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

18 felett nem kell. Akkor már nem a szülő tartozik felelősséggel.

Amugy minek neked a fogamzásgátlo? Kend be valamilyen pattanastalanito keszitmennyel.

2009. márc. 17. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szerintem egy-két pattanásra nem a fogamzásgátló a legjobb megoldás!
2009. márc. 17. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
nem 1-2 pattanás hanem csak az arcomon 20-30...:S
2009. márc. 17. 16:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!