Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Be kéne vennem az esemény...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Be kéne vennem az esemény utánit, igaz? De fogamzásgátlóra nem lehet.

Figyelt kérdés
amint elmúlt a vérzésem és elkezdtem szedni a fogamzásgátlóm (2 szemet vettem be) kórházba kerültem és nem tudtam szedni, aminek hatására újra megjött. utána 5 napig rendszeresen szedtem a tablettát, és az 5. napon lefeküdtem a barátommal, óvszerrel is védekeztünk, de kiszakadt. be kéne vennem azt az eseményutánit, ugye? de fogamzásgátlóra nem szabad, mit csináljak?:S
2011. máj. 29. 17:13
 1/9 anonim ***** válasza:
39%
kérdezd meg az orvosodat banyek ...
2011. máj. 29. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
lehet nem véletlenül írtam ide...
2011. máj. 29. 17:17
 3/9 anonim ***** válasza:
44%
miért, nem tudsz orvodhoz menni? O.o jézus, miért retteg mindenki a nődokitól? (mondjuk lehet nem kéne 12-14évesen nemi életet élni, ha 15évesen mondjuk engem is felcsináltak volna, én is szégyelltem volna elmenni... -.-")
2011. máj. 29. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Menj orvoshoz! Esemény utánit amúgy sem a fán lehet találni, nőgyógyásznak kell felírni. Háziorvos sem írhatja fel... elvileg. Szóval ha már ott vagy, akár meg is kérdezheted. Nem úszod meg a nőgyógyászt.
2011. máj. 29. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ne vegyél be, hanem imádkozzál.

De tényleg nem ártana megkérdezni az orvost. Végül is receptet is csak ő tud adni...

2011. máj. 29. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hagyjátok már! Egy 13 éves kislánytól nem lehet elvárni, hogy felelősségteljesen gondolkozzon, de b.szni azt már tud.
2011. máj. 29. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
miaz hogy felelősségteljesen? tisztában voltam azzal hogy terhes lehetek, ezért használtunk óvszert, arról nem tehetek hogy kiszakadt. és nem vagyok 13 éves.
2011. máj. 29. 18:36
 8/9 anonim ***** válasza:

mekkora f*szfejek vagytok!

menj el orvoshoz, de szerintem mindenképp 72 órásat fog felirni

2011. máj. 29. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
48%
ne ne menj el az orvosodhoz , mert itt mi sokkal jobban tudjuk , hogy mi az amit bír a szervezeted meg mi az amit nem ... sőőőt még receptet is tudunk neked írni , te f.szfej p.csa !
2011. máj. 30. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!