Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hogyan lehet késleltetni? És...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet késleltetni? És ha sikerül késleltetni akkor van pecsételő vagy valami kisebb vérzés?

Figyelt kérdés
Fogamzásgátló tablettát szedek egy éve, de most szükségem lenne egy kicsit eltolni, jövőhéten a párommal megyünk nyaralni, és kicsit elszámoltam magam, pont azon a héten lesz meg, hogyan késleltessem?
2011. máj. 30. 20:13
 1/2 anonim válasza:

nekem is ez a problemam. de én az orvostol kérdeztem meg :)

ne hagyd ki a 7 nap szunetet ! rogton masnap miutan abba hagyta szedni a egyik csomagot elkezded a masikat, de azt ki kell szedned egeszet ugyan ugy ! azutan már ki hagyod a 7 napot :)

2011. máj. 30. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Csatlakozom az előttem szólóhoz.

El tudsz tolni egy menstruációs ciklust,ha nem tartasz 7 napos szünetet,hanem folytatod tovább a következő levéllel.

Ámbár sokszor nem szabad csinálni,mert ezzel megkavarhatod a hormonrendszered.

Pecsételő vérzés jelentkezhet,de szerintem jelentéktelen.Esetleg ha nagyon erősen elkezdenél vérezni,akkor lenne baj....de szerintem ilyesmi nem fog előfordulni.

Azért nem árt,ha megkérdezed a nőgyógyászod!

2011. jún. 1. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!