Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Pharmatex-et használunk a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pharmatex-et használunk a párommal. Lehetek terhes?

Figyelt kérdés

Olvastam a tájékoztatón,h előtte-utána 2-2órával nem szabad szappanos vízzel mosakodni hüvelyöblítést végezni pedig tilos.

Na mi együtt fürödtünk közvetlen előtte,a vízben a párom +ujjazott,majd tusfürdővel mosakodtam.

Olyan válaszoljon aki járt hasonlóképpen,vagy legalább mosakodott pharmatex előtt.

Köszi


2009. márc. 17. 19:30
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Én úgy gondolom, hogy probléma akkor van, ha utána fürödtél, vagy ha előtte vmilyen mosakodószer/víz került a hüvelybe és benn maradt.
2009. márc. 17. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

használtuk már párszor, de mivel rá van írva h csak vízzel lehet, csak azzal mosakodtam ha előtte kellett :) vagy utána... nem nehéz betartani a szabályokat, szerintem


megszakítással talán annyira nem rizikós, de én pl nem merném használni csak úgy... csak akkor használtuk, amikor az első levél foggátlómat szedtem, szóval akkor kezdtem, és az elsőnél még nem akartam kieg. védekezés nélkül, és hol gumit, hol ezt használtuk


megszakítással is védekeztetek, vagy benned ment el?

2009. márc. 17. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:
100%

Szia!

Öt éves a pharmatexes kisfiam, pedig rendeltetésszerüen használtuk a kúpot.

2009. márc. 17. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ez okozhat bajt. nem lett volan szabad tusfurdovel mosakodj vagy furdes utan ovszert kellett vna hasznalni. a honap melyik szakaszaban volt? szurkolok h ne legyen baj belole
2009. márc. 17. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Nem volt megszakítás,belém élvezett.

Mi csak önmagában használjuk kb 1éve(na nem állandóan,általában gumizunk,csak ha épp gumi nincs akkor)

Eddig nem volt semmi baj vele,megbízhatónak tartom,csak még így nem volt hogy közvetlen előtte fürödtem volna tusfürdővel.Na meg az hogy meg is ujjazott a vízben...

2009. márc. 17. 19:40
 6/17 A kérdező kommentje:
Hát a ciklus.hu-n vezetem a dolgaimat.Ott elvileg narancssárga,tehát kritikus nap volt a tegnapi.Utólsó menszeszem 1. napja febr. 25-én volt
2009. márc. 17. 19:43
 7/17 anonim ***** válasza:
85%

A pharmatex nem megbízható.

Beléd élvezéssel, plusz a tusfürdővel,igen nagy az esélye a terhességnek.

2009. márc. 17. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
47%

Ugyanolyan megbízhatóak/megbízhatatlanok, mint a gumi. Mindkettőnek vannak előnyei és hátrányai egyaránt. Gumival is történhetnek balesetek, pharmatex-szel is.

Én hüvelytampont használtam, mielőtt felnyomkodtam, voltam fürödni, bár a puncim környékét direkt csak vízzel átöblítettem, persze csak kívülről. Amúgy se nagyon szeretem tusfürdővel, stb-vel mosni, de ilyenkor duplán nem.

Amúgy mi megszakítást se mindig alkalmazunk mellé, bár a tampon szerintem biztonságosabb a kúpoknál, krémeknél, csak sokkal drágább is.

2009. márc. 17. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Hát, véleényem szerint megvan a terhesség esélye. De ha benne vagy a 72 órában, esetleg irathatsz sürgősségi tablettát..
2009. márc. 17. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Ha 1 eve ezt hasznaljatok, akkor hogyhogy csak most kezdesz el aggodni? Vagy maskor is szoktal?

Miert nem iratsz fel fogamzasgatlot, nem lenne problemad folyamatosan nem kellene izgulnod. A legjobb fajtat irasd fel, es fizessetek felesbe a baratoddal ha tul draga neked.

Az esemeny utani tabletta tenyleg jo otlet, inkabb mint hogy baj legyen! Menjetek el a gyogyszertarba, vagy a korhazba a nogyogyaszatra es irassal egyet, vedd be meg bent vagy a 72 oraba.

2009. márc. 17. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!