Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Régebben olvastam egy olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Régebben olvastam egy olyan fogamzásgátló tablettáról, amelyikből három fajta van. Ugyanaz a lényegük, csak az aktus előtt kell bevenni, és csak bizonyos ideig hat. Mi a neve ennek a fajta tablettának? Egy neve van mind a háromnak.

Figyelt kérdés
Az egyik olyan hogy (nem tudom pontosan) de kb. 10 perc múlva hat, 2 óráig. a következő (kb) fél óra alatt hat, de az már 6 óráig. meg van olyan ami rögtön hat, de az csak kevés ideig. Kerestem interneten de nem találtam. Biztos hogy létezik,. mert már olvastam róla, és nem az esemény utánira gondolok.
2011. máj. 31. 21:06
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Az HÜVELYtabletta, kúp és krém. Tehát nem bevenni kell, hanem FELDUGNI a hüvelybe. Pharmatex és patentex oval névvel létezik. Spermicid. Úgy hat, hogy megöli a spermiumokat.

Egyébként önmagában nem sokat ér, kiegészítő védekezésnek használható inkább..

2011. máj. 31. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi szépen a kommentet. Régebben olvastam róla, és ezért nem emlékeztem pontosan.
2011. jún. 4. 11:34
 3/3 A kérdező kommentje:
még egyszer köszönöm a választ, nagyon sokat segítettél. =)
2011. jún. 4. 11:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!