Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Gracial szedők! Fordult már...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gracial szedők! Fordult már elő valakivel, hogy a 6 napos szünetben nem jött meg a vérzés, csak az új levél kezdetekor?

Figyelt kérdés

Ma vagyok a 6. gyógyszermentes napon, vérzés sehol, többféle teszt negatív. Tapasztalatokat várok

Köszi


2011. jún. 3. 11:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia!Már rég szedtem Gracialt, mert váltanom kellett, így nem emlékszem, hogy hanyadik napon kellett bevenni az első szemet, de volt olyan, hogy aznap jött meg, amikor el kellett kezdenem az újat. Ha a tesztek negatívok, akkor nem valószínű, hogy terhes vagy, inkább csak a melegben kicsit "megviccel" a hormonrendszered.
2011. jún. 3. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszi a választ, megnyugtató

Remélem, igazad lesz


Miért kellett váltanod?


NEkem ez a 3. gyógyszer fél éven belül, mert a régi gyógyszeremtől közti vérzésem volt.

Erre kaptam egy hiper-szuper bogyót, amitől folyamatosan véreztem szinte, és most váltottam erre

2011. jún. 3. 11:50
 3/6 anonim ***** válasza:
Ugyan emiatt :D Sokszor volt közti vérzésem tőle (meg ez elvileg nagyobb hormontartalmú, amit eredetileg súlyos petefészekcisztára kaptam, és miután elmulasztotta, inkább váltani akart a doki).
2011. jún. 3. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Most mit szedsz?

Megjött még a kérdés kiírásának napján, de már múlóban van. Remélem, nem gond, ha csak 2,5 napig tart

Yadine-nál 4 napos szokott lenni

2011. jún. 5. 11:06
 5/6 anonim ***** válasza:
Most Jangee-t szedek, ezzel olyan 3-4 napig tart, Graciallal inkább 3 volt. Viszont a mennyiség is lényeg, ha az alatt a 2.5 nap alatt nagy mennyiségű, akkor kevésbé valószínű a terhesség.
2011. jún. 5. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

első-második nap azért volt bőven, ma már alig

De Yadine mellett az utolsó pár hónapban alig volt

Akkor így lecsökkenti a Gracial. Nem mintha bánnám :)

2011. jún. 5. 14:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!