Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szerintetek mit használjunk...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit használjunk az első együttlétkor?

Figyelt kérdés

A barátommal tervezzük már, hogy lefekszünk egymással, de nem tudom, hogy mi lenne a legmegfelelőbb fogamzásgátlási módszer. Az óvszer a legkézenfekvőbb, ám félek, hogy kiszakad, és ezért gondoltam, hogy pluszba még egy spermicid fogamzásgátlót is használnék, (tabletta, kúp..) Mit gondoltok? Vagy elég az óvszer? És ha kiszakad?


16/L


2011. jún. 4. 09:50
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Elég az óvszer Az csak nagyon ritkán, ha rosszul használjátok, megsértitek vagy ilyesmi, szakad el. Gyakorlatilag 100% biztonság.
2011. jún. 4. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
75%

Gumit és egymást!

Szép élményeket!

2011. jún. 4. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Szerintem is simán elég az óvszer,ha jól helyezitek fel,akkor nem fog kiszakadni...

Nem lesz itt probléma.

Mi óvszerezünk lassan már egy fél éve,és egyszer sem szakadt ki.Vehetsz síkosítót is,ha esetleg kicsit kiszáradnál,mert akkor meg az óvszer dörzsölhet...

2011. jún. 4. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
nagyon köszi, megfogadom a tanácsokat :)
2011. jún. 4. 09:59
 5/9 anonim ***** válasza:
24%

Aspirint tenni a lábad közé. Az a legjobb és tuti nem esel teherbe.

Amúgy is 16évesen még nem ezen kellene járni az eszednek, de na. A mai fiatalok.

Csak azt nem értem, hogy hova sietnek mindennel így nem veszik észre az élet más szép dolgait...

2011. jún. 4. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
A barátommal most leszünk 3évesek, és szerintem eleget vártunk :) Ha te ilyen begyöpösödött vagy, vagy nem volt komoly kapcsolatod azt nagyon sajnálom, de a mi boldogságunkba nem kéne beleszólni. Szívből sajnállak :)
2011. jún. 4. 10:39
 7/9 anonim ***** válasza:

Óvszer elég. A legbiztonságosabb fogamzásgátló módszer.

Amúgy nem feltétlenül begyöpösödött az, aki azt mondja, h nem kell ilyenkor szexelni.

Mondjuk 16 évesen nem is baj, ha csináljátok, főleg egy ilyen tartós kapcsolatban, a baj akkor van, amikor ezt 13 évesek csinálják 18 évesekkel.

2011. jún. 4. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szia.

nem vagyok begyöpösödött sőt nem is vagyok tőled sokkal idősebb. Boldog vagyok nagyon is. Főleg azért mert nemsokára feleség és anya leszek amit várok nagyon.

Csak már van egy kis tapasztalatom, hogy mennyit ér a mai világban a szüzesség.

De egyetértek azzal, hogyha ilyen komoly a kapcsolatotok akkor sok boldogságot hozzá. Remélem nem fogsz csalódni az élményben.

2011. jún. 4. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a tanácsokat. igen ebben igazatok van, és sajnálom, hogy egy picit kiakadtam, csak nem szeretem mikor bíráskodnak fölöttem. Sok boldogságot nektek, és gratulálok majd a picihez :)
2011. jún. 5. 10:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!