Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Barátomal nemiéletett élünk...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Cicuu19 kérdése:

Barátomal nemiéletett élünk (gumival) és mielőtt elmene rá 2percel előtte kihuzza és ugy megy el a gumiba (nem volt lyukas a gumi) most vasárnap kellet volna megjönni (28 napra szokott megjönni). Vajon miért nem jött meg, terhes lehetek-e?

Figyelt kérdés
2011. jún. 6. 15:08
1 2
 11/19 anonim válasza:
100%

Nem lehetsz, ha nem csúszott hiba tutira ebbe az elméletbe.

Ezer oka lehet annak, hogy nem pontos.Pl ha van vagy két kiló súlyingadozásom, már akkor tuti, hogy nem pontos, vagy stressz, vagy még kb. ezeregy dolog.

nem, nem vagy az, nyugi.Aki meg gyalázza kérdezőt, az kérem, hogy ne tegye.Az hogy valaki aggódik, és ilyet nem tud esetleg a környezetében megkérdezni valakitől, aki megnyugtathatná, az természetes hogy parázik.Létezik olyan aki még nem parázott azon, hogy terhes?Én kevés dologban vagyok olyan megfontolt, mint a védekezésbe, még a gyógyszer sem 100%os, és ha nem jön meg, akkor mindenki fejében megfordulhat.Ne bántsátok,én itt azért láttam már hülye kérdést, ha ő aggódik ezen, akkor nem hülyeség.

2011. jún. 6. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
19 évesek vagyunk... csak moost parázzunk h mivan!!!... miwel tnap kellett volna megjönnie!! Amugy a legelején már felhuzzuk a gumiit!!
2011. jún. 6. 15:24
 13/19 anonim ***** válasza:
De ezt amúgy úgyse tudja megmondani senki. Gyakorlatilag 0 az esélye de ha annyira parázol patika és terhességi teszt. Gondolom van a közelben 1 és még valószínűleg nyitva is van.
2011. jún. 6. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
65%
Azért figyelitek, hogy hétvége után milyen sok ilyen terhes vagyok kérdés születik?:D
2011. jún. 6. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
0%
19 évesen lehetne már annyi eszed hogy normálisan védekezzél.Persze a mai fiatalok csak ...tudnak ,gondolkodni nem.
2011. jún. 6. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Ne idegeskedj, nem vagy terhes. Kb 0 az esélye, így hogy rendesen védekeztek az elejétől gumival és nem szakad ki. Egyébként felesleges a végén kihúznia, ha van rajta gumi. Nekem volt, hogy késett 5 napot is, szintén rendes védekezés mellett. Ne stresszelj, mert akkor meg az miatt nem fog megjönni még pár napig :)

19/N

2011. jún. 6. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
60%
Hát, 99 % hogy nem vagy terhes. Az az egy nap meg semmi,késhet heteket is anélkül,hogy semmi bajod sincs. Ez a védekezés pedig igen is jó módszer.Nem értem mi baja van vele a többieknek.Szerintem el se olvassák a kérdést néhányan vagy legalábbis nem értelmezik. Hiszen felhúzza a gumit az elején és mielőtt elmegy kiveszi.Mi ezzel a gond???? Igy még akkor sincs gond ha netán elszakadt volna.Én fogamzásgátlót sosem szednék,nem fogom azzal kárositani a szervezetem...
2011. jún. 6. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod!!!
2011. jún. 6. 16:46
 19/19 anonim ***** válasza:

Nem vagy az.


Am milyen egy gumival nemi életet élni? Főleg ketten.

"Barátomal nemiéletett élünk (gumival)"


Na jól van, csak vicceltem :) De mielőtt legközelebb dugtok, házasodjatok össze.

2011. jún. 29. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!