Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ettől késhet a menstruációm?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ettől késhet a menstruációm?

Figyelt kérdés

Jövőhéten érettségizek előrehozottan (szóbeli), ezen a héten kellett volna megjönnie, de mostanában baromi sokat idegeskedek... fogytam is 1-2 kilót, mert keveset tudtam enni.. és még nem állt be rendesen, de ! általában ilyen 26-30 napra szokott megjönni, most meg már vagy 37 nap telt el az utolsó óta :S


ne izguljak amiatt, hogy nem jött még meg ?


17/L


2011. jún. 10. 19:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy terhes, akkor a stressz meg a fogyás is okozhatja.
2011. jún. 10. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

igen, de ez azért nem drasztikus fogyás... :S


amúgy barátommal mindig óvszerrel védekezünk és nem szakadt még ki eddig egyszer sem

2011. jún. 10. 19:14
 3/6 anonim ***** válasza:
gondolom a stressz. Tesóm is most érettségizik, de neki ez a stressz az írásbelinél volt, és késett neki két hetet...
2011. jún. 10. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Stressz nagyon bekavarhat.
2011. jún. 10. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

köszi szépen :)


amúgy kb este 11kor megjött, szal semmi gond :)

2011. jún. 11. 12:43
 6/6 anonim ***** válasza:
Velem is ez volt tavaly, amikor érettségiztem. Hidd el, nincs semmi baj, az egész azért van mert ideges vagy. Ahogy egy picit megnyugszol meg is fog jönni, szóval ne is agyalj rajta :)
2011. jún. 11. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!