Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Az esemény utáni tablettán...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az esemény utáni tablettán kívül milyen antibaba elleni módszer van még?

Figyelt kérdés
nincsen pénzem és a szüleimnek félek elmondani.Mit csináljak? 16/L
2011. jún. 10. 20:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Óvszer?!
2011. jún. 10. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
de az esemény után...
2011. jún. 10. 20:30
 3/12 anonim ***** válasza:

Megszülöd, felneveled, hátha az olcsóbb.


Terhes vagy, vagy csak "baleset" történt? Mikor és micsoda?

2011. jún. 10. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Mármint ha már megtörtént a "baj"? Akkor csak 72 órás, abortusz vagy szülés. Még mindig jobb anyádtól kérni 5-6 ezret egy tabira, mint 30 ezret meg egy aláírást az abortuszra, nem gondolod?

Megelőzni meg pl. ilyen idős korban óvszerrel lehet.

2011. jún. 10. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

baleset volt...volt gumi csak kiszakadt de elég rendesen..:S

vény nélkül lehet kapni?

2011. jún. 10. 20:34
 6/12 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, legalábbis nekem receptem van rá.
2011. jún. 10. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Recept kell hozzá. És ez az egyetlen lehetséges mód hogy megakadályozd a terhességet! És gondolj bele: mit nehezebb elmondani a szüleidnek, azt h 72 órás kell, vagy ezt h abortusz.. Szerintem egyértelmű! Amint lehet azonnal mondd el és kérj pénzt a gyógyszerre, és ha kiakadnának mondd meg h ti védekeztetek, nem ezen múlt.
2011. jún. 10. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nem, nem lehet recept nélkül kapni. És minél később veszed be, annál kisebb az esélye, hogy hat.
2011. jún. 10. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Mond el a szüleidnek! Úgy is segítenek! Én a szüleid helyében tolerálnám azt, hogy legalább megpróbáltatok védekezni! Egy leszidást túl lehet élni, még egy pofont is, de egy gyereket felnevelni nagyon drága dolog!
2011. jún. 10. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Még egy okból jó lenne szólni anyádnak.

Most jön a hosszú hétvége, ez meg 72 órás tabletta. Tehát tényleg minél előbb kéne bevenni!!

Anyádnak biztos van nőgyógyásza, akit fel tud hívni.


Nekik szólni még mindig jobb, mint várni még pár hetet, hogy megjön, nem jön meg, mi lesz most... közben meg azért IS késhet, mert ideges vagy.

2011. jún. 10. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!