Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Terhes lehetek? A barátommal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Terhes lehetek? A barátommal nyaralni mentünk és 4szer belém élvezett. Mind a négy alkalom után zuhanyrózsával kimostam magamból azonnal.

Figyelt kérdés
Kicsit görcsöl a hasam, mintha meg akarna jönni. Fogamzásgátlót csak aznap vettem be, amikor együtt voltunk, de nem szedtem rendszeresen.
2011. jún. 12. 09:28
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
Hát igen elég sancos
2011. jún. 12. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:

Hát, ez nem kicsit volt felelőtlen, a fogamzásgátlónak elég sok idő kell, nem egy nap.

Mikor kéne megjönnie? Mikor voltatok együtt?

2011. jún. 12. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:

Ez mikor történt?


Szerintem simán terhes vagy, hacsak nem vagy meddő.


Én úgy tudom a fogamzásgátlót már egy héttel előtte kell szedni, hogy védjen.

2011. jún. 12. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:
Van egy igazolt policisztás ovárium szindrómám, aminél kicsi az esély a teherbeesésre... de félek! a hüvelyzuhany nem elég szerintetek?
2011. jún. 12. 09:38
 5/32 anonim ***** válasza:
91%

Plusz azt ki se lehet mosni. Egy része persze kijöhet, de egy része meg mindenképp benn is marad, bármit is csinálsz.


Komolyan nem értem, hogy lehetnek egyesek ennyire felelőtlenek, hogy szinte teljesen tudatlanul kefélgessenek össze-vissza.

2011. jún. 12. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
nem nem elég, és terhes lehetsz
2011. jún. 12. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
simán lehetsz terhes
2011. jún. 12. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
modjuk ha megírnád h mikor volt a dolog, mikor kéne megjönnie, meg hasonlók, akkor lehet kicsit egyszerűbb lenne.
2011. jún. 12. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 A kérdező kommentje:
mivel van ez a pcos nevű betegségem így teljesen kiszámíthatatlan mikor kell megjönnie! 3 napja volt, ma délután 5 körül jár le a 72 óra!
2011. jún. 12. 09:45
 10/32 anonim ***** válasza:

A hüvelyzuhannyal csak az a baj, hogy egy részét kimossa, más részét viszont egészen a méhszájig bemossa. Szóval inkább árt, mint használ.

Lehetsz terhes, bár kicsi rá az esély. De nem értem, miért megy el beléd, ha nem védekeztek máshogy.

Nekem is borzasztó kiszámíthatatlan, hogy jön meg, néha fél évet-évet is kihagy, ezért gumit nem használunk, de azt azért meg lehet oldani, hogy kivegye a párom, mielőtt elélvezne.. elég felelőtlen, ha semmit nem csináltatok.

A fogamzásgátlót sem értem, minek vettél be egyet? Vagy szedd rendszeresen, vagy egyáltalán ne, mert ez nem így működik, a szervezetedben át kell állítania a hormonszintedet, amihez rendszeres szedés kell.

2011. jún. 12. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!