Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Escapelle sürgősségi fogamzásg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Escapelle sürgősségi fogamzásgátló tabletta?

Figyelt kérdés
Escapelle sürgősségi fogamzásgátló tablettát vettem be 34 órán belül az aktus után. Már eltelt 11 nap, a terhességi teszt (3-at is csináltam) negatívat mutat, de a menstruációm már 3 napja késik. Remélem nem vagyok terhes. Tapasztalat ezzel kapcsolatban?
2011. jún. 17. 13:07
 1/3 anonim ***** válasza:
az hogy késik nem jelent terhességet.nekem most több mint két hetet késett és örültünk hogy lehet baba,aztán megjött :( a teszt ilyen hamar nem feltétlen mutatja ki.a gyogyszerröl nem tudok mit mondani,szerintem jobb lenne ha rendesen szednél fog gátlot vagy gumi...ne légy felelötlen.mások örülnének egy babszinak és nem jön össze.
2011. jún. 17. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Tök felesleges volt három tesztet megcsinálni. Megbízható eredményt 14 nap után mutat. Ha akkor negatív, akkor pár napot várni kell, utána tesztelni.

Ésnreggeli első vizeletből.

Egyébként a tabi egy nagy hormonbomba, simán előfordul, hogy egy jóidőre szétcseszi a ciklusod.

Pár nap múlva tesztelj újra, és ha negatív, akkor ne aggódjál.

2011. jún. 17. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Renáta1991 ***** válasza:
Én is a napokban ezt vettem be,mert történt egy kis baki...ha elolvasod a tájékoztatót,levan írva benne hogy késhet akár napokat,heteket is a menstruációd,sőt,ki is maradhat...olvasd el az egészet,és megtalálod benne a választ! nekem szerencsére nem késett vele,de tudod minden nőnek másképp működik a teste,lehet neked késik,de szerintem nyugodj meg,megfog jönni,ez a tabletta arra lett kitalálva hogy ne legyél terhes :)
2011. jún. 18. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!