Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Gyógyszeríratás hogy megy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyógyszeríratás hogy megy idegen nőgyógyásznál?

Figyelt kérdés

Na mivel nem voltam még ilyen helyzetben, fogalmam sincs, hogy mi van ilyenkor:

El kéne mennem fogamzásgátlót íratni (július elejéig elég). Viszont kedden muszáj elutaznom az ország másik felébe munkaügyben. Mivel most hétvége van, doki kilőve, hétfőn megint halaszthatatlan dolgom lesz, akkor sem jó. Haza NEM tudok jönni, talán csak júl. 2. felében. Nem akarok átiratkozni másik nőgyógyászhoz abban a városban ahova megyek, csak tablettát szeretnék. Lehetséges ez ilyenkor, hogy odamegyek, közlöm, hogy egyszeri alkalomról lenne szó, mert messze van az orvosom és sürgős? A másik írhat fel ilyenkor tablettát?


2011. jún. 17. 22:20
 1/2 anonim ***** válasza:
sztk-ba bárhol felirják ha van tb-d.de meg is mondhatod hogy mert máshol van a dokid és még nem tudtál átjelentkezni.
2011. jún. 17. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Renáta1991 ***** válasza:
Ha van tb kártyád,személyid,stb. ami jóesetben van és viszel magaddal,köteles megnézni téged:) tavaly nyaraláskor elkaptam nyilvános wc-n valami izét,és siófokon a nőgyógyászaton simán megnéztek,lényegtelen hogy nem oda valósi voltam. Tehát keress egy orvost,bemész,megmondod hogy nem ide valósi vagy,viszont szeretnél feliratni fogamzásgátlót,és kész,nemkell ettöl parázni :)
2011. jún. 18. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!