Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mennyi idő telhet el 2 tabi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő telhet el 2 tabi beszedése között, úgy h nem lesz belőle probléma?

Figyelt kérdés
Én ma kezdtem el először tabit szedni.Ma reggel megjött, be is vettem az első tabit reggel 7kor. Viszont, egyébb okok miatt nem tudom reggel rendszeresen szedni, csak esti időpontban. Lehet belőle probléma h holnap este 8kor veszem be a második tabit vagy ezt a levelet szedjem végig reggel 7órás időponttal a második levelet pedig szedjem este 8órás időpontban és onnantól persze a többi levelet is.
2008. febr. 22. 18:52
 1/6 anonim ***** válasza:
80%
minek vetted be reggel???? várhattál ovlna estig vele. na tessék, ebben a honapban ha mrá szexelni is akarsz muszáj lesz reggel bevenned. sztem +-2,3ora még megengedett. ha hnap 8kor veszed be a következöt ebben a honapban ne szexelj más védekezés nélkül.
2008. febr. 22. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De ha ebben a hónapban reggel veszem be és következő levelet meg este abból nem lesz baj??!!
2008. febr. 22. 18:58
 3/6 anonim ***** válasza:
37%
A tabit 12 órás különbséggel lehet bevenni, tehát ha ma reggel 7-kor vetted be, akkor holnap legkésőbb este 7-kor be kell venned, különben nem leszel majd teljesen védett. Szerintem így tologathatod az órákat míg az este 8 órás időpontba nem kerül, de mindenféleképpen tartsd be a 12 órás határt.
2008. febr. 22. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
hát azért az elsö honapban nem tologatnám ennyire
2008. febr. 22. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sem kellene így tologatni, és egyébként is nem az első naptól véd, szóval még úgyis használnotok kell más védekezési módszert is. A 12 órás határt be kell tartani és nem szabad vele játszani. De egyébként nem értem, hogy miért nem tudod reggel bevenni. Nem kell feltétlenül pontban 7kor bevenned, mondjuk felkelsz és bekapod, ennek mi lehet az akadálya? Abból pedig nem lesz gond ha a második levelet már este kezded el, de azért ezt ne váltogasd mindig. Összazavarhatja a hormonjaidat.
2008. febr. 22. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

nem lesz semmi baj, ha a következő levelet este fogod kezdeni!!! De ezt még szedd végig reggel!

Üdv: Zsu

2008. febr. 22. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!