Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Abbahagytam a tabletta szedésé...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Abbahagytam a tabletta szedését, de nem jön meg, ez normális?

Figyelt kérdés
4 hónapig szedtem a Symicia nevű fog.gátlót, mindig pontosan bevettem, egy szemet se hagytam ki. A levelet végigszedtem, a szünetekbe mindig megjött a 3. napon. Ez lehet a gyógyszer hatása, ugye nincs baj?
2011. jún. 19. 09:32
 1/3 anonim ***** válasza:
én levél közben hagytam abba és rá másnapra hogy nem vettem be a bogyot meg is jött...nem tudom szerintem kérdezz rá a dokinál.de ki tudja,mindenkinek más...
2011. jún. 19. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Első: Mivel a tabletta úgy hat, hogy fenntartja a progszteron szintet, és mikor abbahagyos a 7 napos szünetben, akkor lecsökken a szintje és ezért jön meg, eléggé logikus, hogy ha levél közepén abbahagyod, akkor megjön... Csak nem ártana tudni hogy működik, amit beszedtek. Mellesleg levél közepén nem ajánlott abbahagyni, hacsak nem nagyon súlyos mellékhatások jelentkeznek.


Kérdező: Igazából normálisnak nem normális, de gyakori. Ha nem jön meg 3 hónap alatt, akkor menj el orvoshoz. De reménykedjünk benne, hogy magától helyreáll a ciklusod.

2011. jún. 19. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Szerencsére azóta megjött. :)
2011. jún. 21. 12:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!